Sponzorované odkazy

Pokud již jste unavení a přetažení z každodenního života v práci, běhání po všech čertech a neustálého stresování, pak byste měl vyrazit na dovolenou, kterou si určitě zasloužíte. Skvělou volbou, kam vyjet na dovolenou, je Bulharsko, kam se dostanete rychle a levně. V tomto článku se podíváme na to, kam v Bulharsku vyrazit. Dozvíte se, jaká jsou ta nejzajímavější bulharská letoviska.

Většina turistů míří v Bulharsku na severním pobřeží, kde se rozléhá známé Slunečné pobřeží. Tato část Bulharska je vzdálena necelých 35 kilometrů severně od Burgasu. Na tomto pobřeží najdete až 500 hotelů. Slunečné pobřeží je centrem zábavy, veškerého bulharského dění a krásných pískových pláží. Pokud byste však chtěli dát přednost většímu klidu, tak si vyberte jiné místo.

beach-362217_1280V jižní části Bulharska najdete také několik krásných letovisek, která stojí za návštěvu. V jižní části pobřeží najdete více klidu, protože, jak již bylo řečeno, většina turistů si vybírá pobřeží severní. Klidnou dovolenou si užijete hlavně v letovisku Kiten a letovisku Lozenec. Jsou sice méně

veliko-turnover-107352_1280

Sponzorované odkazy