Sponzorované odkazy

Štítek: last minute

Chcete do Chorvatska? Využijte last minute a ušetříte!

Léto je tady a s ním nejeden či nejedna z vás přemýšlí, kde letos stráví dovolenou. Možností je téměř nespočet. Ať již máte jakékoliv nároky a požadavky, bez problémů si můžete přijít na své. Spousta lidí pro svou spokojenost nemusí cestovat příliš daleko. Tak například Chorvatsko – jedná se o oblíbenou turistickou destinaci všech věkových skupin. I letos se sem vydá za relaxací a odpočinkem spousta z vás. Pokud byste navíc chtěli ušetřit, doporučujeme využít last minute produktů do Chorvatska.

V Chorvatsku si to určitě užijete /

V Chorvatsku si to určitě užijete /

Ano, i když se rozhodnete letos strávit pár dnů u moře v Chorvatsku, nemusíte jezdit na blind. Využijete-li nabídek cestovních kanceláří, můžete ušetřit. Zaměříte-li se na last minute zájezdy do Chorvatska, stoprocentně si vyberete. Nejste-li příliš časově omezeni a můžete-li si dovolit odcestovat v krátkém časovém horizontu, je to vůbec to nejlepší řešení, na které lze narazit. Co byste řekli třeba na Istrie last minute?

Do Chorvatska každoročně vyráží statisíce Čechů

Chorvatsko je pro mnohé srdcovou záležitostí. Pokud si ani vy nedovedete představit, že byste letos nenavštívili chorvatský Jadran, nic vám nebrání v tom, abyste už nyní začali vybírat. Doporučujeme pečlivě sledovat nabídku last minute produktů do Chorvatska, nikdy nevíte, kdy vás nějaký zájezd zláká.

Všechno má své výhody i nevýhody. Využijete-li pro pobyt v Chorvatsku služeb cestovní kanceláře, odpadne vám spousta starostí. Jednoduše, pokud nechcete mít s vyřizováním dovolené v Chorvatsku moc práce, a je úplně jedno jestli před plánovaným odjezdem, nebo až na místě, vyplatí se zvážit, zda by nebylo vhodné spolupracovat s cestovkou.

Chorvatsko i letos slibuje dovolenou, na kterou se nezapomíná. Vezměte s sebou ty, na kterých vám záleží a vydejte se vstříc krásným plážím, pěknému počasí a nekončící zábavou. Vyberete-li si z last minute produktů, bude to stát rozhodně za to!

Kdy vyrazit na dovolenou?

Už víte, kdy letos pojedete na dovolenou?

Už víte, kdy letos pojedete na dovolenou?

Už jste se rozhodli, kam letos vyrazíte na dovolenou nebo stále ještě váháte nad vhodnou destinací? Rozhodovat byste se však měli rychle, jelikož doba letních dovolených se nezadržitelně blíží.

Na dovolenou mimo hlavní sezonu

Nejlepší doba pro objednání dovolené je právě teď, kdy jsou již některé zájezdní akce v plném proudu a tudíž zbývají poslední volná místa, která většinou můžete zakoupit již za zlomek původní ceny. Neváhejte a porozhlédněte se po aktuální nabídce cestovních kanceláří. U přímořských destinací si totiž můžete slunečné počasí vychutnávat nejen v letním období. Proto také můžete s dovolenou počkat například až na září, kdy ceny zájezdů opět o něco klesnou a jejich zakoupení tak pro vás bude výhodnější, než je standardně během hlavní sezony.

Výhody a nevýhody

Pokud jste se skutečně rozhodli vyrazit na dovolenou mimo hlavní sezonu, pak na vás čeká řada výhod, ale bohužel také nevýhod. Co by pro vás mohlo být lákavé, je nízký příval turistů na pláži a v jejím okolí, jelikož mimo hlavní sezonu děti nemají prázdniny, a proto spousta rodin v tomto období nikam nevyráží. Nevýhodou by naopak mohlo být, že už nemusíte chytnout to správné letní počasí, za kterým jste na dovolenou jeli. Bohužel toto je ale riziko, které máte i dovolených během hlavní sezony a mnohdy mimo ni zažijete lepší počasí než uprostřed léta, během kterého může pršet.

Cestování mimo hlavní sezonu má své výhody i nevýhody

Cestování mimo hlavní sezonu má své výhody i nevýhody

Zajímejte se o aktuální novinky

Máte svoji oblíbenou cestovní kancelář? Pak nezapomínejte pravidelně sledovat její webové stránky nebo účet na facebooku. Často se ze zmiňují právě různé výhodné akce, které vám pomohou výrazně ušetřit vaše finance. A jak jste se pro letošní rok rozhodli vy? Užijete si dovolenou v hlavní sezoně nebo naopak mimo ni?

Láká vás Egypt? Využijte last minute produktů!

Egypt patří v posledních několika letech mezi oblíbená a hojně poptávaná přímořská turistická letoviska. Stále více Čechů sem vyráží na dovolenou, na které jim vůbec nic nechybí. Dovolená v Egyptě nemusí být příliš drahá, budete-li využívat last minute produktů, můžete začít již na příjemné ceně okolo 12 000 Kč na osobu!

V Egyptě se vám bude líbit /

V Egyptě se vám bude líbit /

Ptáte se, proč je dovolená v egyptských destinacích tak oblíbená? Je to především díky příjemnému prostředí, pohodlnému leteckému cestování a výbornému zázemí ve zdejších hotelových komplexech. Samozřejmostí je nádherné počasí, teplé moře a prosluněné pláže. Egypt se pochlubí i bohatou historií, kterou je možné obdivovat při vhodně naplánované návštěvě několika zajímavých míst v okolí vašeho místa pobytu.

Egypt last minute můžete využít i vy

Nemusíte již naříkat, že byste se rádi podívali do Egypta, ale nemáte na to. Egypt last minute je k dispozici pro všechny, pro mladé páry, rodiny s dětmi i ty starší z vás. Každý si zde může přijít na své. Stačí si vybrat takový produkt, který vás nejvíce osloví. Egypt nabídne spoustu turisticky zajímavých míst. Lákadlem je například Hurghada last minute – jde o jedno z nejznámějších egyptských středisek, kde se rozhodně nebudete nudit.

Chcete-li tedy ušetřit, doporučujeme pravidelně sledovat last minute nabídky cestovních kanceláří a agentur. Zavítáte-li na web cestolino.cz, je to rozhodně cesta správným směrem. Zde si můžete vybrat, kam se letos vypravíte. Ani Egypt není výjimkou, ba právě naopak. Z pravidelně aktualizovaného seznamu last minute vás vždy nějaká možnost osloví. A nebudete muset ani dlouho čekat, vždyť právě last minute je tou ideální volbou pro „nedočkavce“. Nezbude než zkontrolovat zda máte plavky a pomalu se začít balit, odlet za teplem a sluníčkem bude za několik málo dnů!

Využíváte last minute produkty?

Máte-li rádi cestování, jistě toužíte poznat co nejvíce nových a zajímavých míst. Naplánovat všechno k prospěchu věci nemusí být vždy nejjednodušší záležitostí. Mnozí přihlížejí hlavně k ceně, protože omezené finance je značně limitují. Budete-li však zájezdové produkty vybírat s rozumem, můžete si užít doslova „za málo peněz hodně zábavy a spokojenosti“. Cestou správným směrem jsou zejména last minute zájezdy.

Last minute v Egyptě si maximálně užijete /

Last minute v Egyptě si maximálně užijete /

Last minute produkty představují oblíbenou kategorii zájezdů, které seženete za vysoce lákavou pořizovací cenu. V podstatě se jedná o zájezd v blízkém časovém horizontu. Je tak ideální pro všechny, kteří nepotřebují dlouhou přípravu. Hodí se jak pro mladší páry toužící po dokonalé romantice, tak i při poptávce po rodinné dovolené.

Dovolená v Egyptě

Last minute produkty lze sehnat do spousty turisticky zajímavých destinací. Chcete-li se letos podívat do Egypta, můžete taktéž popřemýšlet o tomto způsobu. Egypt last minute vám ušetří spoustu financí, které budete moci následně využít k jiným účelům, třeba opět na další cestování.

Doporučíme například last minute zájezdy Hurghada. Navštívíte tak oblíbené letovisko, kde se rozhodně nebudete nudit. Alespoň na pár dnů se tak budete zaslouženě cítit jako v pohádce. Nebude vám nic chybět. Počítejte s čistým a teplým mořem, výborně upravenými plážemi a luxusním hotelovým zázemím. Více informací naleznete na webu cestolino.cz.

Nemusí vás zajímat pouze dovolená v Egyptě. Ať již chcete odcestovat kamkoliv vyplatí se alespoň občas vzhlédnout aktuální nabídku last minute produktů. Je třeba mít na paměti, že se velmi často mění. Takže pokud máte pocit, že je v tuto nebo nejbližší chvíli ten nejvyšší čas na odreagování a malou porci relaxace, můžete si vybrat nějaký cenově zvýhodněný zájezd – a pamatujte, kdo dřív zareaguje, ten má výhodu!

Ještě jste nebyli letos u moře? Vydejte se na podzimní dovolenou!

Přesto, že ve střední Evropě léto pomalu, ale jistě končí, v žádném případě to neznamená, že pokud jste ještě nestihli dovolenou u moře, tak si zase rok počkáte. Vždyť ještě i ke konci srpna a v celém průběhu září máte šanci navštívit přímořská letoviska, která navíc nabídnou daleko větší klid, než uprostřed léta. Řeč může být například o Turecku nebo Egyptě!

Dovolená v Turecku se vám bude líbit /

Dovolená v Turecku se vám bude líbit /

Popřemýšlejte i vy nad produkty last minute Turecko nebo last minute Egypt, jedná se o oblíbené balíčky, díky kterým můžete ušetřit na pořizovací ceně zájezdu nemalé finanční výdaje.

Cestovní kancelář Neckermann poskytne bohatou nabídku dovolené u moře

Dnešním doporučením bude CK Neckermann Kladno, tedy regionální prodejce Neckermann, který zve všechny, kdo ještě nebyli na dovolené u moře ke vzhlédnutí a zamyšlení se nad aktuální nabídkou. Možná právě nyní je ten nejvyšší čas na chvíli vypnout a odletět se odreagovat.

V Turecku vám nebude nic chybět /

V Turecku vám nebude nic chybět /

Co třeba dovolená Turecko? Jak by se vám líbilo, kdybyste v září prožili několik dnů právě na tomto kouzelném místě? Určitě je to dobrá představa, která nemusí být daleko od realizace. Navíc, pokud se rozhodnete bleskově, konkrétně do 17. srpna 2014, získáte ke každé smlouvě týkající se leteckého zájezdu slevu 500 Kč. Tím však výčet dárků od Neckermann cestovní kanceláře zdaleka nekončí. Parkování na letišti v Praze Ruzyni vám může přijít rovněž o celou pětistovku levněji, případně získáte 50% slevu na cestovní pojištění Allianz. Cestovat s kladenskou pobočkou cestovní kanceláře se rozhodně vyplatí.

Turecko je zajímavou zemí, ve které můžete poznat zcela odlišné kultury. Není třeba se obávat o vaši bezpečnost. Dovolená Turecko je velmi oblíbená, v hotelovém komplexu, který si vyberete, vám nebude naprosto vůbec nic chybět. Prodlužte si i vy léto a nachytejte ještě trochu bronzu!

Vybírejte last minute do Řecka, aneb prázdniny ještě nekončí

Léto je v plném proudu a přesto, že se již přehoupnulo do své druhé poloviny, prázdniny a doba nezapomenutelných a pohodových dovolených u moře ještě zdaleka nekončí. Pokud jste ještě letos nikde nebyli, nebo vám mořské pláže plné slunce dosud úplně nestačily, můžete se vydat do Řecka. S last minute produkty cestovní kanceláře Blue Style si hravě splníte vaše letní sny!

Řecko je pro turistu prahnoucím po letní pohodě jednoznačným rájem /

Řecko je pro turistu prahnoucím po letní pohodě jednoznačným rájem /

Řecko patří mezi jedny z nejvyhledávanějších letních turistických zemí, které touží navštívit nejeden Čech. Přesto, že to není daleko, můžete zde strávit dovolenou plnou pohody a relaxace. Řecko vás uspokojí ve všech směrech, ať již patříte mezi příznivce lenošení a slunění se na plážích, chytání bronzu, lidi sportovně založené, či nezapomenete na dovolené navštívit nějakou tu památku.

Last minute v Řecku: Finančně výhodná dovolená se vším všudy

Last minute nabídky patří k vysoce oblíbeným produktům, které si nemohou turisté vynachválit. Aby také ne, vždyť oproti klasické dovolené výrazně ušetříte. Přitom se není třeba obávat, že byste byli jakkoliv ošizeni. Například Řecko last minute nabízí standardně kvalitní ubytování v lukrativních a vyhledávaných řeckých lokalitách. Postaráno je o vás skutečně ve všech směrech, ať již je řeč o stravě či doprovodných službách.

Konkrétní typy na last minute v Řecku

Navštivte Řecko, nebudete litovat /

Navštivte Řecko, nebudete litovat /

Řecko má velké turistické bohatství, každý si zde může najít místo, které ho zaujme. A jaká jsou nejoblíbenější řecká letoviska? Stačí se podívat do aktuální nabídky last minute produktů cestovní kanceláře Blue Style. Co byste řekli na to, kdybyste pár dní strávili na řeckých ostrovech Korfu, Kos nebo Rhodos, případně Zakynthos nebo Kréta?

Cestování s kanceláří Blue Style je zárukou kvalitní dovolené, kterou si užijete na sto procent. Zaujala-li vás dovolená Řecko, vypravte se ještě letos na Rhodos, ostrov kontrastů, který může poskytnout rušnou zábavu, ale i odvrácenou stranu nedotčené přírody. Poznejte kousek Kréty, se kterou jsou spojovány překrásné pláže a jedinečné přírodní scenérie. Je jen na vás, jak bude vypadat vaše letní dovolená v Řecku, možnosti jsou takřka nekonečné!

Sponzorované odkazy