Sponzorované odkazy

Štítek: Thajsko

Thajsko plné krás a dobrodružství

Thajsko plné krás a dobrodružstvíKdyž se vysloví Thajsko, většina lidí si to spojí s příjemnou „thajskou masáží“. To však není jediné, čím se můžete pokochat. Vůbec se nemusíte obávat toho, že neumíte cizí jazyky. Český resort vás ubytuje v samotném srdci exotického ráje jihovýchodního Thajska.

Život, jako v pohádce

Toužíte-li zažít skutečnou pohodu a pohádkovou atmosféru pak zavítejte na ostrov Ko Lanta, jehož břehy bičují vlny Andamanského moře, jež je známé svou rozmanitostí a pestrostí podvodního života a úžasnými korálovými útesy. Malou mořskou vílu tam sice nespatříte, ale krása podvodního života vás okouzlí víc, než zpěv sirén. Ubytování v dřevěném bungalovu, kde nechybí větrák ani horká voda a další vymoženosti doby vám zajistí, že budete mít veškerý potřebný komfort.

Svou ranní kávu či večerní drink si můžete vychutnat na terase zároveň s příjemným závanem moře, obklopení zelení a dalšími příjemnými sousedy, kde můžete navázat i trvalá přátelství. Pokud se vám z nějakého důvodu nezamlouvá dřevěný bungalov, zvolte zděný s klimatizací. V obou případech to máte i s uklízecí službou. Budete si připadat skutečně, jako v pohádce. Do mini paláce už chybí jen panovník. Nenechte na sebe dlouho čekat. Co vše můžete v Thajsku podnikat? Je toho skutečně mnoho.

Potápění

Byla by velká škoda vydat se do Thajska a nepotápět se. Korálové útesy, pestrý podmořský život činí z Ko Lanty nejoblíbenější destinaci potápěčů začátečníků i profesionálů. Dokonce můžete prožívat pocity, jako piráti. Loď Kaymuk je nejenže pohodlná, ale i jednou z nejrychlejších lodí s pevnou střechou na ostrově. Možná vás bude zajímat, že název Kaymuk znamená Perla Andamanského moře. Mimo to mají všichni klienti k dispozici potápěčské vybavení profesionální kvality. K ruce vám budou čeští instruktoři, kteří hovoří několika jazyky.

Výlety

Abyste se v té vodě docela nescvrkli, jsou připravené zajímavé výlety. Výlet kolem ostrova Ko Lanta, do provinciekoupání se slony Krabi, ale i vyjížďka a koupání se slony. Což činí takovou dovolenou skutečně nezapomenutelnou. Dost možná, že se vám nebudete z tohoto ráje ani chtít vracet domů. Proto není žádnou výjimkou, že se klienti na toto místo rádi vrací. Ideální by bylo vzít si dva roky prázdnin, abyste stihli podniknout všechny výpravy a ještě se i potápět.

Obrázek: www.arowanaresort.com

Vypravte se do Thajska, země mnoha tváří

Thajsko nabídne luxusní dovolenou /

Thajsko nabídne luxusní dovolenou /

Chybí vám krásné teplé počasí plné slunečních paprsků? Vydali byste se rádi na nějaké zajímavé mořské pláže a oddávali se nic nedělání a chvílím relaxace? Pokud ano, tak máte rozhodně množství variací, kam se vydat třeba i nyní, ve vrcholícím zimním období! Co byste řekli na to, kdybyste se podívali do Thajska?

Dovolená Thajsko vám toho nabídne vskutku hodně. Naprosto každý si při ní přijde na své. Pokud rádi poznáváte nová místa, nové tváře, ale třeba i světové kultury, věřte, že Thajsko vás oslní. Kromě pěkných pláží vám Thajsko nabídne i dostatek vodních sportů nebo i jiné vyžití. Určitě ochutnejte také zdejší speciality!

Exotika a nekončící pohoda

Thajsko, to je divočina i romantika /

Thajsko, to je divočina i romantika /

Exotická dovolená v Asii je tak něco, na co dlouho nezapomenete. Do Thajska se dá cestovat letecky buď s celou rodinou, nebo klidně i pouze s vaší drahou polovičkou. Ubytujete se v nějakém hotelu a nebude vám opravdu vůbec, ale vůbec nic chybět!

Thajsko se nachází v Jihovýchodní Asii, pobřeží nabídne neuvěřitelných 2 600 km, to je již spousta místa na to, aby si každý našel takové letovisko, které mu bude co nejvíce vyhovovat. Pokud máte rádi historii, ani vy nebudete zklamáni. Na druhou stranu se můžete podívat i do přírody, na některých místech, především na severu země, najdete vskutku hornatou oblast s množství rozmanité fauny i flory.

Úplně nejlepší doba pro cestování do Thajska je v období od prosince do března. V této době je zde minimum dešťových srážek a teplota se zastavuje někde okolo lákající třicítky. Do Thajska budete potřebovat cestovní pas, pokud se nezdržíte více než 30 dnů, není nutné vízum. Využijte nabídek Thajsko last minute, do této skvělé země se tak můžete dostat za přijatelnou, možná až překvapivou pořizovací cenu. Zájezdy Thajsko jsou poslední dobou opravdu hojně vyhledávané, pokud jste zde již byli, víte proč. V opačném případě doporučujeme vyzkoušet, nebudete litovat!

Tarutao – ráj potápěčů

Barevné korály roztodivných tvarů, hejna ryb či obří manty. Nepoznané krásy Thajska se vám naskytnou v nejjižnějším mořsékm parku na souostroví Tarutao. Souostroví má padesát ostrovu, na kterých vás čeká nespočet potápěčských škol, resortů, ale i opuštěných písečných pláží na neobydlených ostrovech. Souostroví Tarutao bylo národním parkem vyhlášeno v roce 1974 a je teprve druhým mořským parkem v Thajsku. …more »

Sponzorované odkazy