Sponzorované odkazy

Štítek: Anglie

Pláže, které musíte navštívit – ANGLIE

flickr-4078182862-o_details_view

Na Jurském pobřeží vás čeká nekonečná romatika

Překvapuje vás, že jednou z nejkrásnějších pláží je Jurské pobřeží v Anglii? Není se čemu divit! Objevte i vy místo, kde se bosýma nohama dotknete historie přírody a zkombinujete pěší turistiku s poznáním i lenošením. Jurské pobřeží patří do Světového dědictví UNESCO a to skutečně oprávněně. Na 120 kilometrech dlouhém pobřeží najdete fosilie dinosaurů, otisky jejich tlap i kamenné přírodní oblouky. Pokud k tomu připočítáte malebné vesničky, městečka a turistické atrakce, získáte neopakovatelný zážitek a jedinečnou dovolenou. Zapomeňte na nudné ležení na pláži a poznejte historii světového žebříčku!

Navštivte Swanage

Nevšední koupání vám zajistí tradiční počasí této země. Návštěva Jurského pobřeží je ideální dovolenou pro ty, kteří nehledají žhnoucí slunce a jejich cílem není chytat bronz. Naopak! Využijte každou volnou chvíli a během pobytu navštivte alespoň ty nejvýznamnější památky. Z návštěvu stojí pláž v Charmouth, město vodních sportů Seaton, pláž a muzeum Heritage Coast v Exmouth a tradiční přímořské městečko Swanage. Záruku příjemného koupání zaručuje prestižní evropské ocenění „Blue Flag“ – modrá vlajka, která kromě čistoty vody kontroluje další parametry.

Charmouth-Beach-Dorset

Pláž Charmouth je plná zajímavých objevů

Dovolená v Anglii pro vás vůbec nemusí být drahým zážitkem. Z londýnského Waterloo Station sem odjíždí denně několik vlaků. Preferujete spíše autobusovou linku? Pak hledejte na „National Express Coaches“. Pokud si jízdenky na vlak či bus rezervujete v předstihu, výrazně ušetříte. Do Londýna se dostanete přímou linkou z Katowic nebo autem či autobusem. Vyrazte na dovolenou právě teď a nechte se zlákat historickým místem!

Cestujeme na ostrovy, aneb poznáváme Island a Anglii

Anglie nabídne k obdivu spoustu památek /

Anglie nabídne k obdivu spoustu památek /

Při plánování cest a dovolených se určitě vyplatí popřemýšlet i o návštěvě Anglie. Jedná se o vyhledávanou nejen turistickou destinaci, ale samozřejmě i o místo, kam řada především mladších lidí odjíždí za prací nebo za vzděláváním. Zatoužíte-li po poznání Britských ostrovů, konkrétně nyní Anglie nebo Islandu, věřte, že to bude stát za to!

Jak Anglie, tak i Island nabídnou řadu zajímavých míst

Ať již Anglie, tak i Island nabídnou vskutku nespočet zajímavých míst, které si přímo říkají o vaši pozornost. Jen v rychlosti zmiňme například hlavní město Londýn, které je střediskem kultury, zábavy i sportů. Toužíte-li po poznávání historie, začněte putování po Anglii právě tady. Z dalších měst potom doporučíme zavítat do Yorku, Bathu nebo třeba do univerzitního střediska Oxford či Cambridge!

Island vás potom zaujme především rozmanitostí a pestrostí své přírody. Může se tak jednat o idylku, jak se odreagovat, zkrátka o místo, kde rázem zapomenete na denní starosti. V obklopení fauny a flory to nebude nic nereálného.

Island vás ohromí svým přírodním bohatstvím /

Island vás ohromí svým přírodním bohatstvím /

Zájezdy do Anglie jsou velmi oblíbené. Ročně je využije spousta turistů, přidat se k nim můžete třeba i vy. Stačí si jen pořádně rozmyslet, kam vás to nejvíce táhne, potom si z řady zájezdových produktů stoprocentně vyberete. Chcete-li ušetřit, chce to pravidelně sledovat aktuální nabídky!

Do Anglie se nejpohodlněji a nejrychleji dostanete pochopitelně letecky. Základem je sehnat akční letenky, i díky nim vám může zbýt více financí na samotný pobyt. Dopřejte si tedy třeba jen prodloužený víkend v Anglii. Pro začátek to může stačit, a pokud vás to chytne, což je velmi pravděpodobné, příští pobyt může být klidně již i dlouhodobější!

Dovolená v Anglii na vlastní pěst, rezervace letenky a ubytování

SupertrooperPlánujete z nejrůznějších důvodů cestu do Anglie? Mnoho lidí sem míří za pracovními příležitostmi, jiní třeba zase za poznáním nových koutů a zábavou. Ať již patříte do jakékoliv skupiny, možná, že sem míříte neorganizovaně, tzn. na vlastní pěst. V těchto případech se nabízí otázka, co všechno zajistit, na co nezapomenout?

Přece jen s blížícími se letními měsíci mnoho z vás navštíví Anglii za účelem dovolené. …more »

Sponzorované odkazy