Sponzorované odkazy

flickr-4078182862-o_details_view

Na Jurském pobřeží vás čeká nekonečná romatika

Překvapuje vás, že jednou z nejkrásnějších pláží je Jurské pobřeží v Anglii? Není se čemu divit! Objevte i vy místo, kde se bosýma nohama dotknete historie přírody a zkombinujete pěší turistiku s poznáním i lenošením. Jurské pobřeží patří do Světového dědictví UNESCO a to skutečně oprávněně. Na 120 kilometrech dlouhém pobřeží najdete fosilie dinosaurů, otisky jejich tlap i kamenné přírodní oblouky. Pokud k tomu připočítáte malebné vesničky, městečka a turistické atrakce, získáte neopakovatelný zážitek a jedinečnou dovolenou. Zapomeňte na nudné ležení na pláži a poznejte historii světového žebříčku!

Navštivte Swanage

Nevšední koupání vám zajistí tradiční počasí této země. Návštěva Jurského pobřeží je ideální dovolenou pro ty, kteří nehledají žhnoucí slunce a jejich cílem není chytat bronz. Naopak! Využijte každou volnou chvíli a během pobytu navštivte alespoň ty nejvýznamnější památky. Z návštěvu stojí pláž v Charmouth, město vodních sportů Seaton, pláž a muzeum Heritage Coast v Exmouth a tradiční přímořské městečko Swanage. Záruku příjemného koupání zaručuje prestižní evropské ocenění „Blue Flag“ – modrá vlajka, která kromě čistoty vody kontroluje další parametry.

Charmouth-Beach-Dorset

Pláž Charmouth je plná zajímavých objevů

Dovolená v Anglii pro vás vůbec nemusí být drahým zážitkem. Z londýnského Waterloo Station sem odjíždí denně několik vlaků. Preferujete spíše autobusovou linku? Pak hledejte na „National Express Coaches“. Pokud si jízdenky na vlak či bus rezervujete v předstihu, výrazně ušetříte. Do Londýna se dostanete přímou linkou z Katowic nebo autem či autobusem. Vyrazte na dovolenou právě teď a nechte se zlákat historickým místem!

Sponzorované odkazy