Sponzorované odkazy

Štítek: Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy nabídnou příjemné, všestranné vyžití

Pokud už pomalu přemýšlíte, kam se letos vydáte za sluníčkem a teplem, nejsou špatným nápadem ani Kanárské ostrovy. Každoročně se sem vydává mnoho turistů z celého světa. Není se čemu divit, vždyť zde na každého čeká výborná atmosféra. Nádherná příroda, čisté teplé moře, spousta slunečních paprsků a vyžití všeho druhu. To všechno a ještě mnohem více nabízí dovolená na Kanárských ostrovech.

Na Kanárských ostrovech se budete cítit jako v pohádce /

Na Kanárských ostrovech se budete cítit jako v pohádce /

A kam konkrétně na Kanárské ostrovy? Možností je spousta. Prvním doporučením je Gran Canaria. Jedná se o třetí největší ostrov oblasti. Díky rozdílným klimatům je mu přezdíváno názvem „miniaturní kontinent“. Během jediného dne zde tak můžete prožít celé roční období. Záleží na konkrétním místě, kde se budete zrovna nacházet. Samozřejmě nejvíce lidí se vyrazí na pláže, a že jich tady je. Celkem na 150 pláží zabírá až 60 kilometrů ostrova. Věřte, že na plážích se nebudete nudit!

Špatnou volbou není ani dovolená Tenerife, navštivte tento největší Kanárský ostrov u Afriky i vy. Můžete zde obdivovat jedinečnou faunu a floru. Můžete se vydat za poznáním historie nebo si to užívat v hotelových komplexech na pobřeží moře.

Vycestujte ve kteroukoliv roční dobu

Ať již se rozhodnete navštívit jakékoliv místo na Kanárských ostrovech, je velmi pravděpodobné, že si to maximálně užijete. Výhodou je, že sem můžete vycestovat prakticky v jakoukoliv roční dobu. Nemusí to být pouze v létě.

Dovolená na Kanárských ostrovech je vyhledávaným produktem snad mezi všemi věkovými skupinami. Užijí si ji jak mladí, kteří se chtějí bavit a poznávat, tak starší, kteří mají radši klid a relaxaci. Na své si přijdou i rodiny s dětmi. Podívejte se sami, jaká zajímavá místa se vám v této španělské lokalitě nabízí, a naplánujte si oddech při vodách Atlantského oceánu – naberete tak sílu do dalších dnů!

Ostrov květin Madeira – tipy na výlet

madeiraZavítejme ještě do třetice na ostrov Madeira a dnes se podíváme, co nám může nabídnout, jaké krásy můžeme objevovat a kam se můžeme vydat.

Tipy na výlet

Skrze hornatost Madeiry bude cestování trošku náročnější, ale určitě bude stát za to. K vidění je tady toho požehnaně. Navštívit můžete malebná městečka, přírodu plnou scenérií, kosmopolitní hlavní město a mnoho památek a dalších krás.

  • Rybářská vesnice Camara de Lobos, kterou namaloval Winston Churchill
  • Jeden z nejvyšších útesů na ostrově se jménem Cabo Girao
  • Kráter a nad ním se tyčící vrchol Eira do Serrado
  • Vesnice Monte, která vás přivítá známými zahradami a kostelíkem, kde je pohřben císař Karel V.
  • Okolní ostrůvky obklopující blízký ostrov Porto Santo, kde žil i Kryštof Kolumbus a kde najdete 9 kilometrů dlouhou Zlatou pláž

Bonus na závěr

Madeira je plná zázraků, které vyléčí nejedno nemocné tělo a zajisté i duši. Léčivé účinky má jemný písek i pramenitá voda.

Kanárské ostrovy: Poznejte je z jiného pohledu

Toužíte-li poznat nějaké nové místo a současně si užít i pohodu slunečného počasí, lenošení na pláži, trochu exotiky a mít jistotu, že budete po všech stránkách spokojeni, popřemýšlejte o zájezdu na Kanárské ostrovy. Dovolená na Kanárech vás zajisté zaujme, má totiž co nabídnout v mnohých oblastech!

Kanárské ostrovy jsou plny úchvatných krás /

Kanárské ostrovy jsou plny úchvatných krás /

Chcete poznat Kanárské ostrovy i tak trochu jinýma očima? Potom využijte nabídky od cestovní kanceláře Redok Travel, jež se řadí mezi specialisty na pobytové, ale i poznávací zájezdy. Mezi hlavní důvody, proč se při plánování nejen letní dovolené, a nejen dovolené na Kanárských ostrovech obracet na Redok Travel patří zejména široká nabídka produktů směřovaná do nejvíce vyhledávaných turistických lokalit, přijatelné pořizovací ceny, nástupní místa po celé České republice a v neposlední řadě kvalitní služby, které se opírají o tradici a mnohaleté zkušenosti.

Ostrov Teneriffe se sopečnými vrcholy i rozeklané soutěsky vnitrozemí

V rámci poznávacího zájezdu na Kanárské ostrovy můžete navštívit sopečný ostrov Teneriffe, ale i velmi zajímavá místa vnitrozemí. Procestujete tak kus této lákavé destinace, kde je téměř neustálá přízeň počasí.

Z části je možno dovolenou strávit i aktivním způsobem /

Z části je možno dovolenou strávit i aktivním způsobem /

Kromě obdivu tamějšího přírodního bohatství však budete pochopitelně i relaxovat. Vůbec nejideálnější volbou je jakási kombinace poznávacího a pobytového zájezdu, kde si přijde na své naprosto kdokoliv. Počítat můžete se sedmi dny volna, kdy si naplánujte zcela individuální program.

Přemýšlíte-li o tom, kam se letos vypravíte a stále ještě nevíte, máte možná o námět navíc. Kanárské ostrovy jsou zajímavým místem, které nenavštívíte zrovna každý rok. Dopřejte si letos tedy jedinečný nádech dovolené, objednejte si konkrétní produkt a těšte se spolu se svojí drahou polovičkou nebo celou rodinou na několik dní, na které jen tak nezapomenete!

Naplánujte si dovolenou na Kanárských ostrovech!

Kanárské ostrovy nabízí celou řadu lákavých míst /

Kanárské ostrovy nabízí celou řadu lákavých míst /

Pomalu, ale jistě se nám opět blíží doba, kdy budeme stále častěji pomýšlet, kam se vypravíme letos v létě, tedy v období hlavních dovolených. Na výběr má každý celou řadu možností, neexistuje tak situace, že byste si nepřišli na své. Máte-li rádi opravdu krásné slunečné a teplé počasí, čisté moře a pohádkové pláže, můžete popřemýšlet o dovolené na Kanárských ostrovech. Počítejte s romantikou, nekončící pohodou a relaxací, naplánujte si raději delší pobyt, protože je téměř jisté, že se vám domů nebude tak brzy chtít!

Využít doporučujeme německé cestovní kanceláře. Ano i v jejich nabídce totiž najdete sortiment dovolených, které vás mohou právem oslovit. Mnohdy se jedná o daleko zajímavější nákupní ceny zájezdových produktů, než byste získali u zaběhnutých českých cestovek. Poohlédněte se třeba po last minute produktech. Kdo by neznal tyto oblíbené pobyty. Last minute na Kanárské ostrovy jsou v nabídce skutečně velmi často, budete-li tedy pečlivě sledovat, určitě vám tato možnost neunikne.

Na Kanárských ostrovech je mnoho zajímavých letovisek

Na Kanárských ostrovech si budete připadat jako v pohádce /

Na Kanárských ostrovech si budete připadat jako v pohádce /

Kanárské ostrovy jsou známy pěkným prostředím. Co se týká konkrétních letovisek, je určitě z čeho vybírat. Záleží pouze a jen na vás, zda dáte přednost nějaké lidnatější destinaci, nebo máte raději soukromí. Tak či tak počítejte s ubytováním v hotelech, kde vám nebude opravdu naprosto nic chybět. Takže tedy jídla a pití, co hrdlo ráčí, animační programy, relax u hotelového bazénu, posezení v příjemných beachbarech, samozřejmě koupání a slunění se v moři a široké možnosti sportovního vyžití. To a ještě mnohem více je dovolená na Kanárských ostrovech. Popřemýšlejte třeba o střediscích Lanzarote, Gran Canaria, Fuerteventura či Tenerife! Buďte si jisti, že zde si pobyt užijete na maximum!

Nejnebezpečnější pláže světa

8019395390_3aa8f1bd7c

Nádherná pláž Playa de Nogales je nebezpečná kvůli spodním proudům

Každý, kdo se chystá na dovolenou a obzvlášť s celou rodinou, by měl uvažovat nad výběrem místa. Přesto, že pobyt u moře je skvělým relaxem a odpočinkem, který přináší většinou příjemné zážitky, může se stát, že se z vaší dovolené stane peklo. Na které pláže byste si měli dát pozor a proč?

Do nesnází vás může přivést cokoli

Oceán a moře stále ještě patří k málo prozkoumaným oblastem a proto vždy myslete na to, že vás může překvapit. Tak například ostrov La Palma, který je součástí Kanárských ostrovů, skrývá úchvatnou a nebezpečně krásnou pláž Playa de Nogales. Pláž je obklopena mohutnou skalní stěnou, což ale není hlavní důvod její nebezpečnosti. Když budete pozorně číst informační tabule, zjistíte, že kvůli zrádným a silným proudům byste se neměli vydávat moc daleko od břehu. Tato pláž má na svědomí mnoho případů utonutí. Více exotická pláž Second Beach, která se nachází u Port St. Johns v Jižní Africe je nechvalně proslulá častými útoky žraloků. Ostatně žraloci jsou velkým oříškem zejména pro návštěvníky a surfaře australských pláží, z nichž jmenovat můžeme například Redhead Beach nebo North Avoca. Problémy se žraloky byste mohli mít rovněž na Floridě nebo v Severní Karolíně na pláži Bolinas Beach.

2250_db_sh142

Žraloci jsou lidem nebezpeční, nicméně si zaslouží naši ochranu a stojí za poznání. Blízké setkání se žraloky vám umožní na pláži North Shore na Oahu.

Ani ráj jako je Havaj nemusí být vždy bezpečný. Zejména na pláži North Shore na Oahu byste se opět mohli střetnout se žralokem. Na první pohled okouzlující a dech vyrážející scenérie mohou skrývat svou temnou tvář. Zjistěte si důkladně, kam na dovolenou se chystáte a zda vás nemůže ve vodě potkat nemilé překvapení.

Plánujete vyrazit na Kanárské ostrovy na Vánoce? Proč ne!

Kanárské ostrovy nabízí pohádkovou atmosféru po celý rok /

Kanárské ostrovy nabízí pohádkovou atmosféru po celý rok /

Pro většinu z nás jsou Vánoce zimními svátky, které jsou spojeny především se zdobením vánočního stromečku, obdarováváním našich nejbližších a v neposlední řadě klidné pohody. Venku bývá obvykle sníh a mráz nebo alespoň výrazně chladno. Co byste však řekli letos na to, kdybyste se vypravili právě na Vánoce na Kanárské ostrovy. Pro hodně lidí je to zajisté představa opravdu velice lákavá.

K její realizaci stačí málo. Podívejte se třeba již nyní do nabídky cestovních kanceláří. Je v podstatě nemožné, že byste si nepřišli na své. Zájezdy na Kanáry patří jednoznačně k oblíbeným produktům. Jedná se totiž o kouzelné místo, které se přímo nabízí k relaxaci a odpočinku. Nebudete se zde v žádném případě nudit!

Zapomeňte na deprese a stres

Navštivte Kanárské ostrovy /

Navštivte Kanárské ostrovy /

Počasí na Kanárských ostrovech je doslova kouzelné a to po většinu roku. Tedy i v době, kdy je u nás poněkud pochmurno, tak zde můžete počítat s výbornými podmínkami. Hodně lidí se vydává na dovolenou k moři i v zimních měsících a ukazuje se, že dělají dobře. Tito lidé jsou totiž více uvolnění, odpočinutí, nepůsobí na ně takovým způsobem stres a případná deprese. Vyzkoušejte tedy i vy letos Vánoce, které strávíte například na Kanárských ostrovech, zajisté nebudete litovat!

Celý postup je jednoduchý: Vyhledáte last minute zájezd, provedete objednávku, sbalíte se a hurá za sluníčkem a nekončící pohodou. Vánoce na pláži? Ano, ani toto nemusí dnes být ničím zvláštním, prožijte tento jedinečný pocit s někým, koho máte nejraději. Dopřejte mu třeba takový originální vánoční dárek, který bude mít stoprocentně vysoký ohlas! Díky produktům last minute vás to nemusí vyjít ani příliš draho, přesvědčte se sami!

Kam vyrazit na podzimní dovolenou? Zkuste Kapverdské nebo Kanárské ostrovy!

Přesto, že již je hlavní letní sezona dovolených za námi, nic nám nebrání v tom, abychom si dopřáli odreagování i v těchto již poněkud chladnějších podzimních dnech. Na dovolenou u moře lze vyrazit do některých destinací v podstatě kdykoliv. Právě nyní se nabízí neskutečná pohoda na Kapverdských nebo Kanárských ostrovech. Prodlužte si tedy i vy léto a vydejte se za sluncem a kouzelnými mořskými plážemi!

Kapverdské ostrovy

Kapverdy zajistí jedinečný prožitek

Kapverdy zajistí jedinečný prožitek

Kapverdské ostrovy jsou vyhledávanou turistickou oblastí cestovatelů všech generací, která se nachází v jižní části severního Atlantického oceánu. Jedná se celkově o 15 větších i menších ostrůvků, které spadají pod území Afriky. Skládají se prakticky ze dvou lokalit, to sice Návětrných a Závětrných ostrovů. Kapverdské ostrovy nabídnou mix všeho, co může jejich návštěvník požadovat. Kromě lenošení na písčitých plážích, oddávání se slunění nebo vodním adrenalinovým sportům můžete obdivovat i zdejší krajinu, udělat si výlet do horských oblastí vulkanického původu, zkrátka nebudete se nudit!

Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy nabízí řadu scénérií

Kanárské ostrovy nabízí řadu scénérií

Kanárské souostroví patří ke Španělsku a jedná se o jednu z hojně navštěvovaných turistických destinací v podstatě v jakékoliv roční době. Kanárské ostrovy, jsou přezdívány jako „ostrovy věčného jara“. Počasí je zde opravdu neustále velmi přívětivé. Kanárské ostrovy tvoří sedm hlavních ostrůvků, jedná se o Gran Canaria, Tenerife, Lanzarote, Fuerteventura, La Gomera, La Palma, El Hierro. Na to pravé přímořské vyžití si zde může přijít opravdu každý, ať již jste typ, který je od rána do večera na pláži, nebo se raději vydáváte po místních památkách a úkazech přírody, či spíše prahnete po poznání nového obyvatelstva, případně gastronomie.

Vydejte se tedy i vy na nejhezčí pláže Atlantiku, zcela jistě se k nim totiž řadí i ty, které se nachází na Kapverdských nebo Kanárských ostrovech!

Láká vás exotická dovolená? Máme pro vás tip!

pobřeží Dominikánské republiky

pobřeží Dominikánské republiky

Možná, že letos toužíte po něčem novém. Třeba vás již nebaví klasická letní dovolená ve stereotypních prázdninových destinacích. Co byste potom tedy řekli na exotickou dovolenou? Že je to lákavé? Ano, avšak co vám brání v tom, abyste ji prožili i vy? Vyberte si, rezervujte letenky a hurá za dobrodružstvím a poznáváním nových míst!

Exotiku si každý představuje trochu jinak. Něco je na těchto myšlenkách však společné. Počítejte s relaxem, nádherným prostředím, příjemným počasím a sluncem zalitými dny. Právě to je exotická dovolená, kterou je možno prožít na nejrůznějších místech světa!

Dominikánská republika: Punta Cana

Punta Cana

Punta Cana

A kam bychom vás nasměrovali? Prvním námětem je Dominikánská republika. Toto místo je spojováno s pohádkově působícím pobřežím, průzračným azurovým mořem a písčitými plážemi. Asi nejznámější a nejvyhledávanější letovisko v dominikánské republice je Punta Cana, které leží na jihovýchodě ostrova. Typický je zde především bohatý bambusový porost a pestré sportovní vyžití. Zdejší rezorty vytváří soběstačná městečka, nebude vám tady opravdu vůbec nic chybět, all inclusive mluví za všechno!

Kanárské ostrovy: Tenerife, Gran Canaria, Lanzarote

pohádkové prostředí Kanárských ostrovů

pohádkové prostředí Kanárských ostrovů

S exotikou jsou neodmyslitelně spojeny i Kanárské ostrovy. Kdo by se nechtěl alespoň jednou podívat na toto souostroví u afrických břehů? Kanárské ostrovy spadají pod Španělsko, avšak nabídnou vám pochopitelně úplně něco jiného. Zajišťují příslib stability počasí a potěší vás i překrásné prostředí plné fauny a flory. Jedná se tak o ideální místo jak pro mladé, tak i pro starší. Kromě koupání, slunění se a opalování se můžete poddat rovněž vodním sportům. A jaké že jsou nejznámější Kanárské ostrovy? Vydejte se například na Tenerife, Gran Canaria nebo třeba na Lanzarote. O turisty je více než dobře postaráno, můžete si tak být stoprocentně jisti, že prožijete jedinečnou dovolenou, ze které se vám nebude chtít zpět.

Exotické prostředí je zajisté lákavé, je to něco jiného. Každému tak vřele doporučujeme, aby ho vyzkoušel. V dnešní době je nabídka opravdu obrovská, takže nebude problém si vybrat ani pro náročnějšího turistu!

Sponzorované odkazy