pobřeží Dominikánské republiky

pobřeží Dominikánské republiky

Možná, že letos toužíte po něčem novém. Třeba vás již nebaví klasická letní dovolená ve stereotypních prázdninových destinacích. Co byste potom tedy řekli na exotickou dovolenou? Že je to lákavé? Ano, avšak co vám brání v tom, abyste ji prožili i vy? Vyberte si, rezervujte letenky a hurá za dobrodružstvím a poznáváním nových míst!

Exotiku si každý představuje trochu jinak. Něco je na těchto myšlenkách však společné. Počítejte s relaxem, nádherným prostředím, příjemným počasím a sluncem zalitými dny. Právě to je exotická dovolená, kterou je možno prožít na nejrůznějších místech světa!

Dominikánská republika: Punta Cana

Punta Cana

Punta Cana

A kam bychom vás nasměrovali? Prvním námětem je Dominikánská republika. Toto místo je spojováno s pohádkově působícím pobřežím, průzračným azurovým mořem a písčitými plážemi. Asi nejznámější a nejvyhledávanější letovisko v dominikánské republice je Punta Cana, které leží na jihovýchodě ostrova. Typický je zde především bohatý bambusový porost a pestré sportovní vyžití. Zdejší rezorty vytváří soběstačná městečka, nebude vám tady opravdu vůbec nic chybět, all inclusive mluví za všechno!

Kanárské ostrovy: Tenerife, Gran Canaria, Lanzarote

pohádkové prostředí Kanárských ostrovů

pohádkové prostředí Kanárských ostrovů

S exotikou jsou neodmyslitelně spojeny i Kanárské ostrovy. Kdo by se nechtěl alespoň jednou podívat na toto souostroví u afrických břehů? Kanárské ostrovy spadají pod Španělsko, avšak nabídnou vám pochopitelně úplně něco jiného. Zajišťují příslib stability počasí a potěší vás i překrásné prostředí plné fauny a flory. Jedná se tak o ideální místo jak pro mladé, tak i pro starší. Kromě koupání, slunění se a opalování se můžete poddat rovněž vodním sportům. A jaké že jsou nejznámější Kanárské ostrovy? Vydejte se například na Tenerife, Gran Canaria nebo třeba na Lanzarote. O turisty je více než dobře postaráno, můžete si tak být stoprocentně jisti, že prožijete jedinečnou dovolenou, ze které se vám nebude chtít zpět.

Exotické prostředí je zajisté lákavé, je to něco jiného. Každému tak vřele doporučujeme, aby ho vyzkoušel. V dnešní době je nabídka opravdu obrovská, takže nebude problém si vybrat ani pro náročnějšího turistu!