Sponzorované odkazy

Thajsko nabídne luxusní dovolenou /

Thajsko nabídne luxusní dovolenou /

Chybí vám krásné teplé počasí plné slunečních paprsků? Vydali byste se rádi na nějaké zajímavé mořské pláže a oddávali se nic nedělání a chvílím relaxace? Pokud ano, tak máte rozhodně množství variací, kam se vydat třeba i nyní, ve vrcholícím zimním období! Co byste řekli na to, kdybyste se podívali do Thajska?

Dovolená Thajsko vám toho nabídne vskutku hodně. Naprosto každý si při ní přijde na své. Pokud rádi poznáváte nová místa, nové tváře, ale třeba i světové kultury, věřte, že Thajsko vás oslní. Kromě pěkných pláží vám Thajsko nabídne i dostatek vodních sportů nebo i jiné vyžití. Určitě ochutnejte také zdejší speciality!

Exotika a nekončící pohoda

Thajsko, to je divočina i romantika /

Thajsko, to je divočina i romantika /

Exotická dovolená v Asii je tak něco, na co dlouho nezapomenete. Do Thajska se dá cestovat letecky buď s celou rodinou, nebo klidně i pouze s vaší drahou polovičkou. Ubytujete se v nějakém hotelu a nebude vám opravdu vůbec, ale vůbec nic chybět!

Thajsko se nachází v Jihovýchodní Asii, pobřeží nabídne neuvěřitelných 2 600 km, to je již spousta místa na to, aby si každý našel takové letovisko, které mu bude co nejvíce vyhovovat. Pokud máte rádi historii, ani vy nebudete zklamáni. Na druhou stranu se můžete podívat i do přírody, na některých místech, především na severu země, najdete vskutku hornatou oblast s množství rozmanité fauny i flory.

Úplně nejlepší doba pro cestování do Thajska je v období od prosince do března. V této době je zde minimum dešťových srážek a teplota se zastavuje někde okolo lákající třicítky. Do Thajska budete potřebovat cestovní pas, pokud se nezdržíte více než 30 dnů, není nutné vízum. Využijte nabídek Thajsko last minute, do této skvělé země se tak můžete dostat za přijatelnou, možná až překvapivou pořizovací cenu. Zájezdy Thajsko jsou poslední dobou opravdu hojně vyhledávané, pokud jste zde již byli, víte proč. V opačném případě doporučujeme vyzkoušet, nebudete litovat!

Sponzorované odkazy