Thajsko plné krás a dobrodružstvíKdyž se vysloví Thajsko, většina lidí si to spojí s příjemnou „thajskou masáží“. To však není jediné, čím se můžete pokochat. Vůbec se nemusíte obávat toho, že neumíte cizí jazyky. Český resort vás ubytuje v samotném srdci exotického ráje jihovýchodního Thajska.

Život, jako v pohádce

Toužíte-li zažít skutečnou pohodu a pohádkovou atmosféru pak zavítejte na ostrov Ko Lanta, jehož břehy bičují vlny Andamanského moře, jež je známé svou rozmanitostí a pestrostí podvodního života a úžasnými korálovými útesy. Malou mořskou vílu tam sice nespatříte, ale krása podvodního života vás okouzlí víc, než zpěv sirén. Ubytování v dřevěném bungalovu, kde nechybí větrák ani horká voda a další vymoženosti doby vám zajistí, že budete mít veškerý potřebný komfort.

Svou ranní kávu či večerní drink si můžete vychutnat na terase zároveň s příjemným závanem moře, obklopení zelení a dalšími příjemnými sousedy, kde můžete navázat i trvalá přátelství. Pokud se vám z nějakého důvodu nezamlouvá dřevěný bungalov, zvolte zděný s klimatizací. V obou případech to máte i s uklízecí službou. Budete si připadat skutečně, jako v pohádce. Do mini paláce už chybí jen panovník. Nenechte na sebe dlouho čekat. Co vše můžete v Thajsku podnikat? Je toho skutečně mnoho.

Potápění

Byla by velká škoda vydat se do Thajska a nepotápět se. Korálové útesy, pestrý podmořský život činí z Ko Lanty nejoblíbenější destinaci potápěčů začátečníků i profesionálů. Dokonce můžete prožívat pocity, jako piráti. Loď Kaymuk je nejenže pohodlná, ale i jednou z nejrychlejších lodí s pevnou střechou na ostrově. Možná vás bude zajímat, že název Kaymuk znamená Perla Andamanského moře. Mimo to mají všichni klienti k dispozici potápěčské vybavení profesionální kvality. K ruce vám budou čeští instruktoři, kteří hovoří několika jazyky.

Výlety

Abyste se v té vodě docela nescvrkli, jsou připravené zajímavé výlety. Výlet kolem ostrova Ko Lanta, do provinciekoupání se slony Krabi, ale i vyjížďka a koupání se slony. Což činí takovou dovolenou skutečně nezapomenutelnou. Dost možná, že se vám nebudete z tohoto ráje ani chtít vracet domů. Proto není žádnou výjimkou, že se klienti na toto místo rádi vrací. Ideální by bylo vzít si dva roky prázdnin, abyste stihli podniknout všechny výpravy a ještě se i potápět.

Obrázek: www.arowanaresort.com