Sponzorované odkazy

Přesto, že ve střední Evropě léto pomalu, ale jistě končí, v žádném případě to neznamená, že pokud jste ještě nestihli dovolenou u moře, tak si zase rok počkáte. Vždyť ještě i ke konci srpna a v celém průběhu září máte šanci navštívit přímořská letoviska, která navíc nabídnou daleko větší klid, než uprostřed léta. Řeč může být například o Turecku nebo Egyptě!

Dovolená v Turecku se vám bude líbit /

Dovolená v Turecku se vám bude líbit /

Popřemýšlejte i vy nad produkty last minute Turecko nebo last minute Egypt, jedná se o oblíbené balíčky, díky kterým můžete ušetřit na pořizovací ceně zájezdu nemalé finanční výdaje.

Cestovní kancelář Neckermann poskytne bohatou nabídku dovolené u moře

Dnešním doporučením bude CK Neckermann Kladno, tedy regionální prodejce Neckermann, který zve všechny, kdo ještě nebyli na dovolené u moře ke vzhlédnutí a zamyšlení se nad aktuální nabídkou. Možná právě nyní je ten nejvyšší čas na chvíli vypnout a odletět se odreagovat.

V Turecku vám nebude nic chybět /

V Turecku vám nebude nic chybět /

Co třeba dovolená Turecko? Jak by se vám líbilo, kdybyste v září prožili několik dnů právě na tomto kouzelném místě? Určitě je to dobrá představa, která nemusí být daleko od realizace. Navíc, pokud se rozhodnete bleskově, konkrétně do 17. srpna 2014, získáte ke každé smlouvě týkající se leteckého zájezdu slevu 500 Kč. Tím však výčet dárků od Neckermann cestovní kanceláře zdaleka nekončí. Parkování na letišti v Praze Ruzyni vám může přijít rovněž o celou pětistovku levněji, případně získáte 50% slevu na cestovní pojištění Allianz. Cestovat s kladenskou pobočkou cestovní kanceláře se rozhodně vyplatí.

Turecko je zajímavou zemí, ve které můžete poznat zcela odlišné kultury. Není třeba se obávat o vaši bezpečnost. Dovolená Turecko je velmi oblíbená, v hotelovém komplexu, který si vyberete, vám nebude naprosto vůbec nic chybět. Prodlužte si i vy léto a nachytejte ještě trochu bronzu!

Sponzorované odkazy