Sponzorované odkazy

Už víte, kdy letos pojedete na dovolenou?

Už víte, kdy letos pojedete na dovolenou?

Už jste se rozhodli, kam letos vyrazíte na dovolenou nebo stále ještě váháte nad vhodnou destinací? Rozhodovat byste se však měli rychle, jelikož doba letních dovolených se nezadržitelně blíží.

Na dovolenou mimo hlavní sezonu

Nejlepší doba pro objednání dovolené je právě teď, kdy jsou již některé zájezdní akce v plném proudu a tudíž zbývají poslední volná místa, která většinou můžete zakoupit již za zlomek původní ceny. Neváhejte a porozhlédněte se po aktuální nabídce cestovních kanceláří. U přímořských destinací si totiž můžete slunečné počasí vychutnávat nejen v letním období. Proto také můžete s dovolenou počkat například až na září, kdy ceny zájezdů opět o něco klesnou a jejich zakoupení tak pro vás bude výhodnější, než je standardně během hlavní sezony.

Výhody a nevýhody

Pokud jste se skutečně rozhodli vyrazit na dovolenou mimo hlavní sezonu, pak na vás čeká řada výhod, ale bohužel také nevýhod. Co by pro vás mohlo být lákavé, je nízký příval turistů na pláži a v jejím okolí, jelikož mimo hlavní sezonu děti nemají prázdniny, a proto spousta rodin v tomto období nikam nevyráží. Nevýhodou by naopak mohlo být, že už nemusíte chytnout to správné letní počasí, za kterým jste na dovolenou jeli. Bohužel toto je ale riziko, které máte i dovolených během hlavní sezony a mnohdy mimo ni zažijete lepší počasí než uprostřed léta, během kterého může pršet.

Cestování mimo hlavní sezonu má své výhody i nevýhody

Cestování mimo hlavní sezonu má své výhody i nevýhody

Zajímejte se o aktuální novinky

Máte svoji oblíbenou cestovní kancelář? Pak nezapomínejte pravidelně sledovat její webové stránky nebo účet na facebooku. Často se ze zmiňují právě různé výhodné akce, které vám pomohou výrazně ušetřit vaše finance. A jak jste se pro letošní rok rozhodli vy? Užijete si dovolenou v hlavní sezoně nebo naopak mimo ni?

Sponzorované odkazy