Sponzorované odkazy

Rhodos, který je známý jako Sluneční ostrov, láká turisty na množství svých krás i nádherné počasí. Setkat se zde můžete až s 300 slunečními dny v roce a desítkami útulných pláží. V našem článku se zaměříme na jeho 3 nejkrásnější pláže.

Každá část ostrova Rhodos ukrývá jiný typ pláží a díky tomu si na své přijde doslova každý, tedy určitě každý milovník pláží, slunce a moře.

starfish-496836_1280

Pláž Kalathos

První z nejkrásnějších pláží ostrova Rhodos je pláž Kalathos, která se nachází na jihovýchodě ostrova. Písečná pláž je doplněna křišťálově čistou, mořskou vodou. Najmout si zde můžete lehátka se slunečníky, která vás ochrání před přímým sluníčkem a která vám dopřejí trochu toho svěžího stínku. Pláž přiléhá k příjemnému turistickému letovisku, kde najdete zábavu v podobě barů a restaurací.

Pláž Faliraki

Druhou nejkrásnější pláží je pláž Faliraki, která se nachází u největšího turistického centra ostrova. V okolí najdete velké hotelové komplexy, penziony a romantické hotýlky. Pláž je dlouhá 5 kilometrů a lemuje ji svěží zeleň. Pozvolný vstup do vody ocení hlavně rodiny s dětmi.

rhodes-214039_1280

Pláž Tsambika

Na východě najdete písečnou pláž Tsambika, kterou lemují útesy a kopce. Opět je zde pozvolný vstup do moře vhodný hlavně pro děti. Kromě pozvolného vstupu je na druhé straně pláže prudší vstup, vhodný pro dospělé.

Sponzorované odkazy