Sponzorované odkazy

Možná právě nyní začínáte uvažovat, kam se letos vypravíte na letní dovolenou? Určitě je z čeho vybírat. Stačí se podívat do nabídky cestovních kanceláří a zjistíte, že každý si může přijít na své. Letní dovolenou má většina z nás spojenou s pohodou a relaxací u moře. Nemusíte však jezdit pouze do Itálie, Chorvatska či Řecka, jako každý rok. Budete-li chtít, můžete letos zachutit něco trochu jiného. Třeba se zkuste po dlouhých letech vrátit do Bulharska nebo v případech, že jste zde ještě ani v minulosti nebyli, tak právě teď je snad vhodná doba k nápravě této vaší absence.

V Bulharsku můžete zažít skvělou dovolenou /

V Bulharsku můžete zažít skvělou dovolenou /

Dovolená Bulharsko se vám bude líbit, ať je vám deset nebo klidně šedesát. Tato zajímavá destinace nabídne každému něco. Ptáte se, jaká jsou hlavní lákadla pro dovolenou v Bulharsku? Je toho více. Zmiňme například dlouhé písčité pláže, které jsou plné zlatavého slunce. Bulharsko láká i na skvělé jídlo a pití. Vypravíte-li se sem, nezapomeňte ochutit jejich výtečné víno nebo dobré pivo. Celkově jsou ceny v Bulharsku zhruba o deset procent nižší než u nás. Není se tak třeba obávat, že byste si takovou dovolenou nemohli dovolit.

Nejoblíbenější bulharská letoviska

A kam byste se konkrétně měli vydat? Mezi nejoblíbenější bulharská přímořská letoviska patří jednoznačně oblast Primorsko a Slunečné pobřeží. Právě zde je vám k dispozici široká síť moderních hotelů, kde vám nebude opravdu vůbec nic chybět.

Ještě před konkrétním rozhodnutím doporučujeme v poklidu prostudovat recenze hotelů v Bulharsku. Dozvíte se tak, kde se turistům líbí. Uděláte si prvotní obrázek a v případě nerozhodnosti se můžete rovněž nechat inspirovat. Budete zkrátka vědět, kam jedete, co od příslušného bulharského letoviska, respektive hotelu, očekávat! Dovolená v Bulharsku může hravě konkurovat všem dalším, oblíbeným přímořským státům!

Sponzorované odkazy