Sponzorované odkazy

Mister GCChcete letos k moři, ale zdá se vám, že na to tak nějak nebudete mít finance? Obvyklé letní destinace nejsou kolikrát nejlevnější záležitostí. To však neznamená, že byste museli být doma nebo se budete muset spokojit pouze s nějakou naší českou přehradou nebo koupalištěm. Co třeba dovolená v Bulharsku? Obecně lze říci, že se jedná o něco, jako je Levné moře.

Dovolená v Bulharsku není nikterak finančně náročná. Může vám přinést opravdu pestré vyžití. Budete se v podstatě cítit tak, jako kdybyste byli u moře v některém z klasických letních letovisek! Co vám všechno může dovolená v Bulharsku nabídnout?  Především velmi nízkou cenu ubytování, potravin a veškerých doprovodných služeb. Na své si přijdou i labužníci a příznivci dobrého jídla a pití, bulharská gastronomie má k dispozici spoustu výtečných salátů, čerstvých ryb a chutných vín. Samozřejmostí jsou písečné pláže plné slunce a výborné nálady. Voda je teplá a příjemná, stejně jako stabilní počasí! Abyste se nenudili, můžete vyzkoušet řadu atrakcí! Večer potom navštivte nějaký ten bar nebo venkovní diskotéku. Bulharsko poskytne i dostatek společensko-poznávací vyžití, co třeba vzhlédnutí nějakých památek, návštěva společenských akcí nebo výlety do okouzlující přírody?

Nejoblíbenějšími středisky na bulharském pobřeží jsou jednoznačně Primorsko a Slunečné pobřeží. Především sem míří každoročně velká vlna turistů. Bulharsko je levná dovolená, to však není v žádném případě synonymem nízké kvality, ba spíše opačně. Ubytováni budete standardně v hotelových komplexech, zde vám nebude nic chybět, vše bude doslova na dosah ruky. Pokud vás přestane bavit povalování u moře, vydáte se k hotelovému bazénu. Dovolená v Bulharsku je zcela jistě dobrou volbou ať je vám dvacet nebo třeba šedesát, každý si zde přijde na své!

Fotografie publikována se svolením Mister GC/FreeDigitalPhotos.net

Sponzorované odkazy