Sponzorované odkazy

8423_2013-12-13

Kapverdské ostrovy jsou plné romantiky

Africký ostrovní stát je pojmenován podle poloostrova Cap-Vert neboli Zelený mys. Kapverdské ostrovy patří k nejkrásnějším místům na zemi, kde vás čeká klid a relax. Pro občany České republiky platí na Kapverdských ostrovech vízová povinnost. Proto si nezapomeňte včas o vízum zažádat a zkontrolujte si, zda je platnost vašeho pasu delší než 6 měsíců ode dne plánovaného návratu z ostrovů.

Pláže, které vám vyrazí dech

K nejnavštěvovanějším destinacím Kapverdských ostrovů patří ostrov Sal. Zde se můžete těšit na překrásné písčité pláže a čistý oceán. Na ostrově je velmi dobře rozvinut turismus a tak se můžete zabavit surfováním, potápěním nebo například minigolfem či tenisem. Na ostrově Santiago najdete hlavní město ostrovů Praia. Zde vás nadchne příroda i kultura. Na ostrovech se jen málokdy setkáte s čistě africkým stylem. Kapverdy jsou plné brazilské a portugalské architektury.

264

Nekončící nádhera pláže Santa Monica

Klidnou, romantickou dovolenou nabízí ostrov Boa Vista. Zde se nacházejí jedny z neúchvatnějších, lidmi téměř nedotčených, pláží. Můžete zde pozorovat mořské želvy nebo se z pláže Cabo Santa Maria potopit za vrakem španělské lodi. Na Kapverdských ostrovech najdete také jednu z nejkrásnějších pláží světa vůbec Santa Monica a to opět na ostrově Boa Vista. Kapverdské ostrovy vás potěší letními teplotami po celý rok a tak, pokud se chcete v nadcházejícím podzimu někde vydat, jsou Kapverdské ostrovy skvělým místem pro odpočinek na nádherných plážích a v prostředí fascinující přírody.

Sponzorované odkazy