Sponzorované odkazy

Užijte si dovolenou v ráji luxusu

Užijte si dovolenou v ráji luxusu

Tradiční pohled na luxusní hotel jistě znáte z mnohých snímků a filmů. Tak proč nevyrazit do Spojených arabských emirátů a podívat se na něj zblízka? Dubaj je ne nadarmo označována za emirát zlata. Na každém kroku zde narazíte na luxusní obchody, kde však díky nízkým daním panují příznivé ceny. Stále další a další nákupní centra jsou pro vás zárukou, že si s dovolené přivezete nejeden atraktivní suvenýr. Nechte se okouzlit krásou tohoto města, které v sobě snoubí starobylé romantické uličky s moderním luxusem.

Městečko Dubaj naleznete na severu Arabského poloostrova a na první pohled vás v něm zaujmou výškové budovy a luxusní nádech, který je pro toto místo tak typický. I přesto zde najdete tradiční arabskou minulost, vynikající kuchyni a skvělou arabskou kávu, kterou rozhodně musíte během své návštěvy ochutnat.

Hlavní dominanta Dubaje

Hlavní dominanta Dubaje

Při svých toulkách uličkami tohoto okouzlujícího města narazíte na spoustu stánků s látkami, kořením, suvenýry i pruty. V nejluxusnější části Dubaje naleznete především obchody se zlatem. I zde platí jedno zásadní pravidlo a tím je, abyste se nebáli smlouvat. Tak nějak se s tím v této oblasti už počítá, a proto většina obchodníků začíná na vyšších cenách a postupně snižuje. Nevynechejte ani návštěvu nejluxusnější části města a tou je Jumeirah. Zde najdete nejen ty nejluxusnější obchody a hotely, ale především sídla těch nejbohatších vrstev celého poloostrova. To, že Dubaj nabízí dokonale opečovávané pláže s jemným bílým pískem a průzračně čistou vodou snad ani není třeba zmiňovat.

Navštivte i vy tento ráj luxusu a užijte si dovolenou, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat

Sponzorované odkazy