Sponzorované odkazy

Přesto, že je hlavní sezona dovolených u moře za námi, neznamená to, že byste se letos ještě někam nemohli vypravit. I na podzim a v zimě se totiž nabízí mnoho zajímavých destinací, které stojí za návštěvu. Ať již jste doposud dovolenou u moře z jakýchkoliv důvodů nestihli, nebo vám prostě jedna nestačila, popřemýšlejte, zda v následujících měsících někam nevyrazíte!

Podzim nabízí širokou paletu zájezdových produktů. Ptáte se třeba, kam na dovolenou v listopadu? Toužíte-li se ohřát a užít si sluníčka a koupání v moři, budete muset cestovat dále, než do oblíbeného středomoří. Tipem jsou Kanárské či Kapverdské ostrovy, Egypt, Dubaj nebo Maroko.

V zimě se vydejte alespoň na chvíli do tepla

Ten, kdo si dopřeje dovolenou u moře i v zimním období, udělá rozhodně dobře i pro své psychické rozpoložení. Ve střední Evropě je na podzim a v zimě málo slunečního svitu – to má neblahý vliv na náladu, hodně lidí podléhá stresu. Alespoň týden nebo dva u moře vám tedy stoprocentně prospějí. A kam v zimě k moři? Tak například výše zmíněné destinace nebo Thajsko, Dominikánská republika či Kuba. Dovolená v zimě se vám bude líbit!

Jak dlouho trvá let?

Cestování za teplem v zimě je pravda o něco delší, bude nutné využít leteckou přepravu. Nejednoho z vás bude možná zajímat doba letu do exotických destinací. Záleží samozřejmě na vzdálenosti daného místa. Jen pro zajímavost – doba letu na Dubaj je zhruba šest a půl hodiny, do Thajska budete v letadle trávit jedenáct hodin a na Kapverdské ostrovy potom přibližně sedm hodin – buďte si však jistí, že to bude stát za to!

Naplánujte si tedy i vy v následujících měsících dovolenou u moře. Načerpáte rázem nové síly, které se vám budou hodit do dalších dnů! Výběr je obrovský, každý si může přijít na své a poznat další nová místa!

Sponzorované odkazy