Sponzorované odkazy

Krásná báje vypráví, že na jižním břehu ostrova Kypr se z mořské pěny zrodila bohyně lásky Afrodita. A právě v ten okamžik se do Kypru vryla neutuchající krása bohyně a z ostrova se stalo ještě poetičtější místo než dříve.

Kypr disponuje příjemnými plážemi a ještě příjemnějším klimatem. Můžete se zde kochat přírodou, západem slunce nad mořem a jemným pískem šimrajícím vás mezi prsty. Můžete si zde zasportovat i zarelaxovat, vyrazit na procházku i na památky.

images

Mísení kultury

Na Kypru se mísí dvě tradiční a staré kultury s dávnými a hlubokými kořeny, a to kultura evropská a blízkovýchodní. Vždy Kypr je zpola obsazen Řeky a zpola Muslimy. Můžete zde vidět spoustu tradičních kulturních akcí i obyčejných kulturních zvyků, s kterými se mezi přívětivými místními setkáte dennodenně.

Široká možnost ubytování

Ubytovat se můžete v těch nejluxusnějších hotelích, nebo také penzionech či soukromých chatičkách. Nejznámější letoviska se nacházejí na západní části ostrova.

Letoviska vám nabízejí možnost nemuset z areálu vystrčit nos a nemuset vycházet na jediný krok ven, neboť uprostřed nich najdete vše, co potřebujete, a mnohem více. Na druhou stranu vyjít ven a objevovat krásu ostrova se vám vyplatí.

615697_1680_948

Počasí

Na Kypru se letní teploty pohybují kolem 30 stupňů

Sponzorované odkazy