Sponzorované odkazy

Na Turecké riviéře se vám bude líbit /

Na Turecké riviéře se vám bude líbit /

V tuto chvíli máme celou řadu možností, jak si připomenout krásné letní dny. Jednou z nich je například i návštěva Turecké riviéry. Zde na vás totiž čeká pohoda plná slunce a nekončící relaxace.

Turecká riviéra patří k oblíbeným destinacím mnoha turistů. Někteří z nich se sem dokonce vrací opakovaně. Jejími hlavními centry jsou Antalya a Alanya. Kromě slunění se na překrásných plážích a koupání se v příjemně teplém moře si můžete užít mnohem více. Co byste třeba řekli na výlety do okolí? Poznejte zdejší památky, nebo se vydejte do nedalekých hor a vychutnejte si úchvatnou faunu i floru!

Antalya je dvoumilionové město, kde se nelze nudit. V jejím centru si můžou především ti mladší z vás užívat nespoutanou zábavu ve dne i v noci. Ani rodiny s dětmi nebudou ochuzeny, pro ty jsou vhodnější okrajové části. Antalya nabídne celou řadu hotelů, ale i možností ke sportu nebo příjemnému posezení či nákupu!

Je zde hezky celý rok

O vaši přízeň a návštěvu se hlásí také Alanya /

O vaši přízeň a návštěvu se hlásí také Alanya /

Turecko je země, kde lze očekávat přívětivé počasí i na podzim. Na dovolenou v Turecku tedy není v podstatě ani teď pozdě. Budete-li chtít, můžete si vybrat z aktuální nabídky zájezdových produktů. Vyplatí se především last minute, kdy si obvykle přijdete na luxusní dovolenou za přijatelné finance.

Na dovolené v Turecku se nebudete muset opravdu o vůbec nic starat. Na místo se dopravíte letecky, poté se přesunete na hotel, kde vám nebude vůbec nic chybět. V tu chvíli si můžete začít maximálně užívat zasloužený odpočinek.

Budete-li v místě Turecké riviéry, určitě se vydejte alespoň na jeden den i do výše zmiňovaných center. Proč se vypravit zrovna do Analye nebo Antalye? Především poznáte, jak to vypadá ve zdejších větších městech, jaký je zde životní styl, jak se lidé chovají, co dělají. V neposlední řadě prohlédnete architekturu a historické i přírodní památky.

Sponzorované odkazy