Sponzorované odkazy

Vyzkoušejte dovolenou v Egyptě /

Vyzkoušejte dovolenou v Egyptě /

Egypt patří mezi oblíbené turistické destinace, bohužel především v několika posledních měsících zažíval nepokoje, které se samozřejmě promítly v zájmu a celkové poptávce dovolených s nádechem nevšednosti. Na některých místech zkrátka nebylo příliš bezpečno. Dovolená v Egyptě se tak rovnala jakési nejistotě a obavám. Naštěstí se však zdá, že se karta začíná opět obracet a v Egyptě začíná být opět bezpečné prostředí. Do mnohých egyptských letovisek se tak můžete třeba již nyní bez problémů vypravit. Stačí se podívat do aktuálních nabídek zájezdových programů. Je velmi pravděpodobné, že vás některé egyptské středisko zaujme!

Vydejte se do oblíbených turistických míst

Egypt nabídne ráj pro milovníky potápění /

Egypt nabídne ráj pro milovníky potápění /

Oblíbená letoviska vám poskytnou široké možnosti vyžití. Nebude vám takřka nic chybět. Počítejte s dokonalým zázemím místních luxusních hotelů, ale i s možností pobytu na egyptských plážích. A jaká že jsou nejoblíbenější letoviska v Egyptě, kam vám můžeme doporučit zavítat? Jedná se zejména o místa, jako jsou Hurghada, El Gouna, Dahab či Taba. Právě na těchto místech je největší koncentrace cestovního ruchu. Pro turisty je tak vybudováno maximální zázemí a není třeba se obávat žádných nepříjemných překvapení.

V Hurghadě, ale i dalších blízkých střediscích se rozhodně nebudete nudit. Samozřejmostí je celoroční krásné slunečné počasí, upravené pláže a příjemně teplé moře. Kromě lenošení se můžete oddávat i adrenalinovým, ale i jiným ať již vodním, tak klasickým sportům.

Zájezdy do Egypta mají své jedinečné kouzlo. Dýchne na vás spojení exotiky a orientu. Poznáte nové místo, nové lidi, nové mravy. Bude se tak jednat o dovolenou, která vám dá zase něco jiného, než klasické letní destinace v podobě bližších evropských lokalit. A pokud z jakéhokoliv důvodu cestu do Egypta raději zatím odložíte a přece jen byste na podobné místo, můžete se vydat například do Turecka, na Tureckou riviéru!

Sponzorované odkazy