Sponzorované odkazy

Varadero Cuba Beach Swing

Dokážete si představit lepší místo pro pohádkovou dovolenou?

Kuba je místem mnoha kontrastů. Ať už jde o pestrý životní styl Kubánců, vliv komunismu v kulturních a architektonických oblastech nebo moderní letoviska nabízející veškerý dostupný komfort i těm nejnáročnějším turistům. Pokud tedy i vy patříte mezi milovníky nádherných pláží a nekončící zábavy, která je určena jak dospělým, tak dětem, Varadero vás nezklame!

Kubánská chlouba

beachesvaradero

Ubytovat se můžete v luxusních hotelech

Varadero leží na poloostrově Hicacos a patří k nejnavštěvovanějším místům Kuby. Čistý a bělostný písek a šumící moře dodávají plážím, které se na poloostrově rozléhají v délce více než 20 km, energickou, ale také úžasnou romantickou atmosféru. Vše doplňují hotely, restaurace a bary, kde je zajištěna vysoká úroveň občerstvení a služeb, které vaši dovolenou promění v pohádku. Navštívit také můžete místní zoo, krokodýlí farmu nebo delfinárium. Vydat se rovněž můžete na průzkum jeskyní nebo přírodních krás v přírodní rezervaci Hicacos Point Natural Park. Za výlet také rozhodně stojí 130 kilometrů vzdálená Havana nebo blíže se nacházející Cardenas nebo Matazanas.

Obliba a popularita Varadera není výstřelkem poslední doby, toto místo miloval například i velký Al Capone. I vy se můžete ponořit do víru salsy, úchvatných vodních radovánek, kubánské zábavy a slavných doutníků. Varadero je místem, které byste určitě neměli při svých cestách vynechat!

Sponzorované odkazy