Sponzorované odkazy

Co by vám v zavazadle nemělo chybět?

Co by vám v zavazadle nemělo chybět?

Většina z nás si s sebou na cesty bere příruční zavazadlo, které je plné praktických věcí, bez kterých se neobejdeme, a proto je chceme mít vždy po ruce. V dnešním článku si představíme několik praktických pomocníků, pro které byste se měli najít ve své cestovní tašce i vy.

Řeč dnes rozhodně nebude o tolik typických a na cestách nezbytných věcech jako jsou například papírové kapesníky, doklady a potřebné léky. Dnes se budeme věnovat spíše věcem, které ještě nejsou tolik obvyklé, ale postupně své míst nacházejí ve stále větším množství příručních tašek.

Desinfekce na ruce
Na cestách bývá často problém s umytím rukou. Pokud máte malé děti, patrně jste se již setkali s takzvanými vlhčenými ubrousky, které sice ruce vašich ratolestí očistí, ale zanechají na nich nepříjemně lepkavý pocit. Tomu se ale můžete vyhnout pomocí desinfekčního gelu. Ten je k dostání v lékárnách a drogériích a to v několika variantách. Kromě příjemné vůně získáte i čisté ruce, takže gel by ve vaší tašce rozhodně neměl chybět.

Zbavte se cestovní nevolnosti snadno a rychle

Zbavte se cestovní nevolnosti snadno a rychle

Zapomeňte na nevolnost na cestách
Trpíte často během cestování nevolností? Pokud jste již zkoušeli některé z léků proti kinetóze a nepomohly vám, pak pro vás bude správnou volnou žvýkací bonbon Travel Gum. Díky němu budete zvládat jak cestování letadlem, autem, tak i lodí. Přihodit do tašky můžete i chladící náplasti proti bolesti hlavy.

Špunty do uší
Pokud cestujete daleko a je před vámi časový posun, určitě nebude na škodu, když se cestou trochu prospíte. Obzvlášť v letadle nebo autobuse, kde vám ale může vadit okolní hluk. Jednoduchým řešením jsou špunty do uší, které jsou skladné, a proto se pro ně najde místo v každém příruční tašce.

Sponzorované odkazy