Sponzorované odkazy

Máte rádi exotiku a říkáte si, že je možná ten nejvyšší čas dát alespoň na chvíli s bohem pochmurnému středoevropskému počasí blížícího se podzimu? Potom určitě přemýšlíte, kam se vydat a na jakou cestovní kancelář se obrátit. Dobrou volbou je bezesporu RUDOLF REISEN, společnost, která nabízí zájezdy a pobyty německých cestovních kanceláří, nyní nově s odletem z Prahy!

Exotiku si můžete užívat kdykoliv v roce /

Exotiku si můžete užívat kdykoliv v roce /

Buďte nároční a požadujte od dovolené maximum. Pokud vás zaujaly oblasti v Asii, Africe nebo Karibiku, co vám brání se sem vypravit? Využijete-li zájezdy německých ck, nebudete litovat. Bude to o něčem jiném. Je všeobecně známo, že Němci jsou náročnější co do komplexnosti a kvality požadovaných služeb, celá dovolená vám navíc paradoxně vyjde o něco levněji!

Exotické zájezdy jsou oblíbené po celý rok

Exotické zájezdy jsou oblíbené mezi turisty všech věkových kategorií. Dalším pozitivem je časová nezávaznost, za exotikou se můžete totiž vypravit 365 dnů v roce. Exotika je širokým pojmem, který znamená pro každého něco jiného, zkuste si odpovědět, co si pod tímto slovem konkrétně představujete vy? Díky tomu si snadněji vyberete, budete mít jasno, co od dovolené očekáváte. Mají to snad být plavby lodí? Nebo jste spíše typ, který touží po poznání divočiny? Nebo raději zalehnete pod stín palmy a oddáváte se šumění mořských vln a pozorujete překrásné světové pláže a jste alespoň na čas jejich součástí? Je to pouze a jen na vás, možnosti máte širokospektré!

Vydejte se na plavbu lodí, nejen po Karibiku /

Vydejte se na plavbu lodí, nejen po Karibiku /

Cestování s odletem přímo z Prahy nabízí značnou pohodlnost a komfortnost. Nyní si můžete objednat zájezd například do Thajska, Malajsie, na Srí Lanku nebo třeba do Dominikánské republiky.

Dopřejte si i vy tolik zasloužený odpočinek a relaxaci. Spojte tyto chvíle s cestováním a poznáváním nových míst. Oblíbeným a osvědčeným prodejcem zájezdů německých cestovních kanceláří v tuzemsku je RUDOLF REISEN. Máte-li jakékoliv dotazy, klidně zavolejte na bezplatnou zelenou linku 800 100 567 nebo navštivte web rudolfreisen.cz.

Sponzorované odkazy