Sponzorované odkazy

Černá Hora nabídne jedinečné scénérie

Černá Hora nabídne jedinečné scénérie

Je všeobecně známo, že velké množství nejen Čechů, vyráží o letních měsících na dovolenou k moři velmi často do Chorvatska nebo Černé Hory. Právě druhá zmiňovaná destinace zažívá v posledních letech obrovský boom a není se čemu divit. Černá Hora s sebou totiž přináší celou řadu výhod, které by byla škoda nevyužít. V prvé řadě se jedná o lokalitu, která není zase tak daleko. Bez problémů se sem dostanete autem, ale jezdí zde i několik linkových či zájezdových autobusů. Pokud se do Černé Hory vydáte, počítejte s překrásnou přírodou, čistým mořem a přívětivými lidmi. To již je dostatek pozitiv k tomu, abyste dlouho neváhali!

A kdy vyrazit? Nejlepší doba je někdy od června do září. To máte téměř stoprocentní jistotu, že zažijete nádherné počasí, které doslova láká k poflakování se u moře a samozřejmě i k celodenní zábavě.

Nikdo se nebude nudit

pláž v Sutomore je dlouhá 1,5 kilometru

pláž v Sutomore je dlouhá 1,5 kilometru

Dovolená v Černé Hoře vám nabídne maximální a všestranné vyžití. Kromě slunění se a relaxaci u teplého moře se můžete vydat do zdejší přírody. Nic vám nebrání ani v tom, abyste si dopřáli dobré jídlo a pití. Samozřejmostí jsou vodní adrenalinové sporty a večerní romantické procházky a nakupování na zdejších tržnicích. Zkrátka pravá letní pohoda bez jakékoliv nudy!

A kam konkrétně zajet? Co třeba nejoblíbenější středisko Sutomore? Možná, že jste o něm již slyšeli, ale neznáte ho, popřemýšlejte tedy o jeho návštěvě! Středisko se nachází asi 5 kilometrů od města Bar. V Sutomore jsou ty nejlepší hotely, počítejte s 1,5 kilometrů dlouhou písčitou pláží a pozvolným vstupem do moře. K tomu všemu budete mít výhled na kolem obklopující skaliska, v jejichž výběžku můžete najít i nudistickou pláž. Vydejte se tedy třeba příští rok do Černé Hory, nebudete litovat!

Sponzorované odkazy