Sponzorované odkazy

strand_4539__1276616136

Ostrov Curacao je plný bílých písečných pláží

Hledáte pro letošní dovolenou opravdu něco extra? Pak se podívejte na krásy ostrova Curacao. Curacao je karibský ostrov náležící do části Závětrných ostrovů. Hlavním městem tohoto nepříliš známého ostrova je Willemstadt a patří do Nizozemského království. Na ostrově se průměrně během celého roku pohybují teploty okolo 30 ºC. Čeká vás tedy nejen příjemné počasí, ale i ohromující krásy ostrova.

Dovolená snů

Na ostrově Curacao si dosyta užijete písečných pláží, které jsou omývány fascinujícím azurově modrým mořem. Pláže nabízejí bohaté sportovní vyžití jako potápění, vodní lyžování, windsurfing nebo jachting. Pobyt u moře si můžete vychutnat například na pláži Sea Aquarium Brach, v jejíž těsné blízkosti se nachází také mořské akvárium. Dokonalou romantiku prožijete v zátoce Chaweng nebo Jan Thiel. Po celodenní  zábavě na pláži vás čekají komfortně vybavené hotely, restaurace a bary. Na Curacao je také ráj nejen pro milovníky exotiky, ale i fanoušky golfu. Ten si můžete užít například v hotelu Santa Barbara Beach&Golf Resort nebo Blue Bay, který je postaven přímo na golfovém hřišti. Kromě golfu se můžete téměř ve všech hotelích věnovat také plážovému volejbalu nebo navštívit fitness a ani vaše dítka se nebudou nudit. Zábavu s dětmi si můžete užít na dětských hřištích, v bazénech a ani hlídaní dětí není personálu na Curacau cizí.

2631759-Curacao-Marriott-Beach-Resort-and-Emerald-Casino-Lobby-5

Na Curacau vás čeká komfortní a moderní ubytování

Curacao je známé především díky modrému likéru, který je běžně k dostání. Vy však máte možnost ostrov poznat i z jiné stránky. Na Curacau se nachází spousta míst, která stojí za návštěvu. Tropické zahrady, akvárium nebo pevnost Beekenburg vás určitě nadchnou. Dobrou zprávou také pro mnohé je, že na ostrově nepotkáte jedovaté hady a voda z kohoutku je naprosto nezávadná a pitná. Curacao je bezpečným ostrovem, který vám nabídne bohaté vyžití přes den, ale i bujarý noční život.

Sponzorované odkazy