Sponzorované odkazy

viet1Nudí vás Evropa, toužíte zažít něco jedinečného a zakusit pravou exotiku? Poznejte Vietnam! Tato krásná asijská země se probouzí k lepší budoucnosti a snaží se nalákat turisty. Cestovní kanceláře nabízejí předražené několikatýdenní zájezdy, ale vyrazit můžete jako cestovatelé na vlastní pěst. V zemi vládne chudoba, ale místní obyvatelé jsou vstřícní a velmi pohostinní. Vietnam vás okouzlí úžasnou přírodou, uchvátí vás staré památky a zažijete ráj na zemi v podobě písečných pláží.

Velkou předností Vietnamu je tradiční kuchyně. Hlavními ingrediencemi je rýže a rýžové nudle. Nechybí ani bylinky, které jsou správným základem pro asijskou polévku „pho“. Vietnamské pokrmy si můžete vychutnat na překrásných čistých a dlouhých pláží, které se táhnou podél pobřeží Jihočínského moře. Navštivte romantickou zátoku Ha Long Bay, kterou zdobí skaliska vyčnívající z moře. Zajímavým místem je Dračí zátoka, kterou tvoří kolem čtyř tisíc ostrovů. Délka výletu se tady nepočítá na hodiny, ale na dny. Luxusní pláže najdete také v letovisku Nha Trang. Atmosféra v této zemi se nedá srovnat s tradiční jihoevropskou dovolenou, kterou známe.

Vietnam-reistips-ha-long-bayVietnam je doopravdy zemí protikladů. Cestovat můžete do rušných městeček, kterým vládne chaos a pouliční prodejci. Za návštěvu stojí známé plovoucí trhy, kde se obchoduje přímo na lodích. Navíc za skutečně nízké ceny nakoupíte nespočet suvenýrů a tradičních asijských kýčů.

Sponzorované odkazy