Sponzorované odkazy

tropical-islands-resort-9Už jste slyšeli o největším tropickém ráji v Evropě, kam ročně zavítají desetitisíce návštěvníků? Udělejte si výlet k německému Brandu, ležícího asi 60 kilometrů od Berlína. Tropical island představuje nonstop otevřený aquapark, ve kterém najdete vše, co očekáváte od dovolené u moře. Tropický ostrov je vybudován v obrovské hale, která měla dříve sloužit k výrobě vzducholodí. Toto relaxační středisko pojme přes 66 tisíc návštěvníků a v den narozenin máte dokonce vstup zdarma!

Na obrovské ploše najdeme písečné pláže s dřevěnými lehátky, vyhřívané bazény s jeskyněmi a lagunami a v neposlední řadě živý tropický prales. Nechybí ani vodopády, vířivky, tobogány a další atrakce. Můžete zde strávit také noc, a to buď na lehátkách, nebo přímo na pláži postavit stan. Za příplatek jsou k dispozici dřevěné chýše se slaměnou střechou či malé bungalovy. Teplota v tropickém ráji neklesne pod 30 stupňů ani v noci. Bohatá fauna i flora je zastoupena zelenými tropickými rostlinami i papoušky. V tropické džungli můžete spatřit také drobné plazy, ještěrky nebo želvy. Po celém areálu jsou rozprostřeny restaurace a bary nabízející pokrmy a nápoje z nejrůznějších koutů světa. Každý večer se zde konají akrobatické představení a zábavné programy pro nejmenší.

tropical_islandZa příplatek si můžete dokoupit saunový svět, kde můžete strávit příjemné chvíle hned v několika saunách či relaxačních místnostech. Přesvědčili jsme vás? Zajisté vás potěší, že cesta do tropical island trvá autem z Prahy pouhé tři hodiny a můžete využít cestovních kanceláří, které pořádají denní zájezdy autobusem za přijatelné ceny. Kde jinde můžete letět balónem, hrát minigolf, plavat v umělém tropickém moři nebo jezdit na tobogánu, který jízdou dosahuje až 70 kilometrové rychlosti? V tropical island se nikdy nebudete řešit problém „hlava na hlavě“ a vždy se sem rádi vrátíte.

Sponzorované odkazy