Sponzorované odkazy

Loď vám nabídne vše, co si jen umíte představit /

Loď vám nabídne vše, co si jen umíte představit /

Máte už dost chladného a pochmurného, nepříliš povedeného evropského zimního počasí? Pokud ano, tak co třeba popřemýšlet o odreagování se. Vycestujte za teplem. Konkrétně do západního Karibiku. Vydejte se na jedinečnou plavbu, při které poznáte spoustu nových míst. Na sedm nocí na luxusní lodi MSC Divina jen tak nezapomenete!

Jedinečný zážitek začne naloděním v Miami. Dále zavítáte na Falmouth či na Kajmanské ostrovy, konkrétně do místa Georgetown. Pátý den navštívíte Cozumel. Těsně před příjezdem zpět do Miami zamíří loď ještě na Great Stirrup Cay. Bez nadsázky se dá tvrdit, že poznáte nejlepší místa západního Karibiku!

Na lodi se nebudete ani chvíli nudit

Chvílemi se ani nebude zdát, že jste na lodi /

Chvílemi se ani nebude zdát, že jste na lodi /

Na lodi MSC Divina nuda rozhodně nehrozí. Jedná se o největší chloubu plavební společnosti MSC. Na lodi vás čeká spousta komfortního vybavení. Dlouhé chvíle si můžete zkrátit koupáním v bazénu Infinity Pool. A bude se na co těšit, počítejte například s takovými lákadly, jako je plážová zóna nebo skleněné zábradlí. Prostory lodi se nesou v italské designové linii. Dochází tak k ojedinělému skloubení kouzla minulosti spolu s luxusem 21. století. Samozřejmostí jsou restaurace, bary a další společenské a sportovní vyžití.

Dovolená Karibik vám stoprocentně má co nabídnout. Toužíte-li tento rok po něčem novém, ne pouze po stereotypu každodenního lenošení na pláži, mohou být právě okružní plavby ideálním námětem ke změně a co nejrychlejším zamyšlením.

Okružní plavby MSC Cruises nabízí vždy něco, na co nezapomenete. Prožijte týden na nádherné, 333 metrů dlouhé výletní lodi. Ve skvělém prostředí s těmi, na kterých vám opravdu nejvíce záleží. A není se třeba ani obávat toho, že byste si zruinovali peněženku. Plavby se dají sehnat již od ceny okolo 12 tisíc korun – a to je investice, která za to všechno stojí!

Sponzorované odkazy