Sponzorované odkazy

Štítek: okružní plavby

Poznejte to nejlepší ze západního Karibiku!

Loď vám nabídne vše, co si jen umíte představit /

Loď vám nabídne vše, co si jen umíte představit /

Máte už dost chladného a pochmurného, nepříliš povedeného evropského zimního počasí? Pokud ano, tak co třeba popřemýšlet o odreagování se. Vycestujte za teplem. Konkrétně do západního Karibiku. Vydejte se na jedinečnou plavbu, při které poznáte spoustu nových míst. Na sedm nocí na luxusní lodi MSC Divina jen tak nezapomenete!

Jedinečný zážitek začne naloděním v Miami. Dále zavítáte na Falmouth či na Kajmanské ostrovy, konkrétně do místa Georgetown. Pátý den navštívíte Cozumel. Těsně před příjezdem zpět do Miami zamíří loď ještě na Great Stirrup Cay. Bez nadsázky se dá tvrdit, že poznáte nejlepší místa západního Karibiku!

Na lodi se nebudete ani chvíli nudit

Chvílemi se ani nebude zdát, že jste na lodi /

Chvílemi se ani nebude zdát, že jste na lodi /

Na lodi MSC Divina nuda rozhodně nehrozí. Jedná se o největší chloubu plavební společnosti MSC. Na lodi vás čeká spousta komfortního vybavení. Dlouhé chvíle si můžete zkrátit koupáním v bazénu Infinity Pool. A bude se na co těšit, počítejte například s takovými lákadly, jako je plážová zóna nebo skleněné zábradlí. Prostory lodi se nesou v italské designové linii. Dochází tak k ojedinělému skloubení kouzla minulosti spolu s luxusem 21. století. Samozřejmostí jsou restaurace, bary a další společenské a sportovní vyžití.

Dovolená Karibik vám stoprocentně má co nabídnout. Toužíte-li tento rok po něčem novém, ne pouze po stereotypu každodenního lenošení na pláži, mohou být právě okružní plavby ideálním námětem ke změně a co nejrychlejším zamyšlením.

Okružní plavby MSC Cruises nabízí vždy něco, na co nezapomenete. Prožijte týden na nádherné, 333 metrů dlouhé výletní lodi. Ve skvělém prostředí s těmi, na kterých vám opravdu nejvíce záleží. A není se třeba ani obávat toho, že byste si zruinovali peněženku. Plavby se dají sehnat již od ceny okolo 12 tisíc korun – a to je investice, která za to všechno stojí!

Plavby po moři nabídnou netradiční, jedinečnou dovolenou

Moře a oceány mají své kouzlo. Kdo z nás by se netěšil na letní pohodu, ke které alespoň na několik dní patří příjemný pobyt u moře. Mořské pláže jsou obrovským lákadlem jak mladých, tak i starších. Správná doba právě nastává, možná je ten nejvyšší čas začít přemýšlet o letní dovolené. Co kdybyste ji letos strávili tak trochu netradičně? Chcete zažít něco originálního, něco, co se nekoná každý den? Potom se přímo nabízí plavby po moři! Poznejte kromě pobřeží i otevřené vody!

Navštívíte netradiční turistická místa

Plavby po moři a oceánech se budou líbit každému /

Plavby po moři a oceánech se budou líbit každému /

Díky dovolené na lodi na vás čeká spousta nového. Můžete navštívit místa, kam byste se při klasické dovolené u moře nedostali. Poznáte nové lidi, klidně i z celého světa, vyzkoušíte lodní gastronomii, to vše a ještě mnohem více nabídne výletní loď, se kterou můžete brousit po mořích a oceánech. Během jedné rekreace není problém navštívit více světových metropolí. Okružní plavby vás nebudou ani chvíli nudit, počítejte i se společenskými a sportovními aktivitami. Výletní loď vytvoří luxusní zázemí, na které budete dlouho vzpomínat!

Obrovská nabídka plaveb pro všechny

Plavby po moři nejsou výsadou pouze nejbohatších vrstev. Díky cenové relaci a široké nabídce si je může dovolit v podstatě kdokoliv. Vždyť posuďte sami, cena začínající okolo 3 000 Kč na osobu na 4 noci nepředstavuje žádné přílišné finanční vycucnutí.

Na lodi vám nebude nic chybět /

Na lodi vám nebude nic chybět /

V nabídce jsou plavby po Tichém oceánu nebo Karibiku. Co třeba okružní plavby kolem Kanárských ostrovů? Nechce-li se vám tak daleko, zůstaňte ve Středomoří. Tipem může být osmidenní výlet napříč Španělskem, Itálií a Francií, jež je tvořen zastávkami v Provence, Nice, Florencii, poznáte město Pisa, Řím, Neapol a Barcelonu. Počítejte i s tím, že se opálíte a vykoupete. Zapomeňte na jedno místo, kde jste celý týden nebo čtrnáct dní, výletní loď připraví každý den zcela jinou atmosféru!

To by bylo, abyste se letos v létě nudili. Okořeňte si tedy ty nejkrásnější měsíce a dopřejte si odreagování se vším všudy. Za vaše pravidelné pracovní vytížení si to zajisté zasloužíte!

Sponzorované odkazy