Sponzorované odkazy

Oslavte Valentýna na pláži

Oslavte Valentýna na pláži

Valentýn už je za dveřmi a vy stále nevíte, jak jej letos budete trávit? Vyrazte na některou z nejromantičtějších pláží světa a prožijte svátek zamilovaných opravdu stylově. My vám dnes představíme několik pláží, na které byste při výběru rozhodně neměli zapomenout.

Za romantikou do Mexika

Nejromantičtějším místem jistě bude Lover's Beach

Nejromantičtějším místem jistě bude Lover’s Beach

A čím jiným bychom měli začít tento článek než oblíbenou Lover’s Beach neboli pláží Milenců. Tu můžeme navštívit v Mexiku, kde najdeme i letovisko Playa del Carmen, které je velmi populární u českých turistů. A není se čemu divit – rostou zde jak nové hotely, tak obchodní centra a v neposlední řadě tu najdeme jedny z nejkrásnějších pláží na světě. Pokud jste milovníky luxusu, jistě si zde přijdete na své.

Okouzlující Thajsko, blízká Itálie

Ačkoliv je Thajsko u turistů oblíbené zejména pro své tamní ceny, přeci jen i zde lze nalézt místa, kde je třeba si připlatit. Odměnou nám však bude jedna z nejkrásnějších pláží světa v zátoce Maya Bay.

Známá zátoka Maya Bay

Známá zátoka Maya Bay

Na takovou dovolenou budete skutečně vzpomínat s radostí. Nemusíte ale cestovat tak daleko. Skvělé pláže, na kterých si užijete Valentýn, lze navštívit i v blízké Itálii. Na jejím severozápadě nás přivítá Levantská riviéra, jejíž součástí jsou i malebné vesničky Cinque Terre, neboli Pět zemí.

Valentýn ve městě?

Čím dál oblíbenější jsou ale i jednodenní zájezdy do různých evropských měst. Královnou mezi těmi nejromantičtějšími je bezesporu Paříž. Okouzlí vás ale také Benátky, Řím nebo Amsterdam. Výhodou těchto zájezdů je jejich nízká cena, díky které jsou dostupné skutečně každému.

Sponzorované odkazy