Sponzorované odkazy

costa_brava

Divoké pobřeží neboli Costa Brava je obklopeno skalisky

Španělsko patří mezi oblíbené dovolenkové destinace. Jedna z jejich oblastí je však nejpopulárnější a nejkrásnější. Možná jste si už mysleli, že je řeč o Costa Bravě. Tato středomořská, téměř dvěstě dvacet kilometrů dlouhá riviéra, učarovala nejednomu turistovi. Costa Bravu můžete obdivovat od francouzských hranic až k Barceloně. Nádherné romantické zátoky, skvělá španělská kuchyně a temperament místních lidí dovedou vaši dovolenou k dokonalosti.

Vítejte na magickém pobřeží

Costa Brava je jedním z nejvyhledávanějších míst k dovolené, což se také projevuje vysokým počtem turistů v sezóně. Přesto všechno vám Costa Brava může nabídnout i klidná zákoutí plná soukromí. Písčité pláže, které jsou lemovány skalisky, působí doslova magicky. Costa Brava vám díky své délce nabízí mnoho pláží a útulných míst, kde si můžete užít plavání a potápění v moři. My vám přinášíme pár konkrétních tipů. Písčitá pláž Platja de Pals je celkem široká a nabízí dostatek prostoru pro rodiny s dětmi. Klid i přes hlavní sezónu najdete na pláži Platja de Castell. Vynechat byste neměli ani oblast Llafranc a Begur. Zde najdete rovněž úchvatné pláže, průzračné moře a okouzlující přírodu.

place-costabrava

Costa Brava je plná okouzlujících míst

Costa Brava skrývá mnoho historických a kulturních památek. Byla by škoda se za nimi nevydat. Například Empúries patří k nejzajímavějším archeologickým nalezištím, Figueres je rodné město Salvadora Dalího, kde najdete muzeum i divadlo věnované tomuto velikánovi. Možností, kde podniknout zajímavý výlet, je opravdu více než dost. Costa Brava je zárukou vydařené a veselé dovolené. Poznejte kus z magické Costa Bravy i vy.

Sponzorované odkazy