Sponzorované odkazy

porto-katsiki

Ačkoliv se srpen blíží kvapem ke konci a děti se pomalu začínají chystat do školy, dovolená nekončí! Přinášíme vám speciál o nejkrásnějších plážích Evropy, které stojí za to navštívit? Zaleťte se s last minute do nejúžasnějších destinací, které si získají vaše srdce!

Modrá laguna, Turecko

První místo ve čtenářské anketě získala tato překrásná pláž rozprostírající se na pobřeží jihozápadního Turecka. Pláž nabízí tyrkysové moře s bělavým pískem a čistotou nejvyššího stupně. Nejoblíbenější letovisko Marmaris navštíví každou sezonu asi čtyři sta tisíc turistů. Dlouhá pláž, příjemné zátoky s jemným pískem může směle konkurovat samotnému Karibiku!

Playa de ses Illetes, Baleárské ostrovy

Baleárské ostrovy se chlubí nejhezčími plážemi v Evropě. Impozantní příroda, skaliska vystupující do čistého moře a bílý hřejivý písek – to vše nabízí Playa de ses Illetes. Čím později se přijedete, tím více si užijete klid a relaxaci a možná najdete i den, kdy budete na pláži úplně sami. Západy slunce a exotické koktejly – skutečná romantika!

Porto Katsiki, Lefkada

 V překladu znamená „kozí zátoka“ a patří mezi nejkrásnější pláže Řecka. Přijeďte si odpočinout k průzračně čisté vodě, která omývá vysoká vápencová skaliska.

Rabbit Beach, Sicílie

V září stihnete ještě návštěvu této vyhlášené oblasti, která nabízí úchvatnou a fascinující přírodu a moře tak čisté! Rabbit beach  je jednou z mála pláží, kde můžete pozorovat želvy kladoucí vajíčka do písku. Na pláži se zabaví jak potápěči, tak milovníci šnorchlování.

praia-da-falesia-algarve-portugalPraida da Falésia, Portugalsko

Nejvyhledávanější letovisko v Portugalsku nabízí širokou škálu kulturního vyžití a památek. Turisté hojně využívají nádherných pláží obklopených červenými útesy. Kolem jsou i menší pláže, takže pokud dáváte přednost samotě, zkuste třeba Sao Rafael nebo Coelha. Chcete-li být na pláži úplně sami, vybírejte termíny příští rok od dubna do května.

Sponzorované odkazy