Sponzorované odkazy

Léto je v plném proudu a třeba i vy právě přemýšlíte, kam letos na dovolenou k moři. Možnosti jsou široké, můžete se vypravit v podstatě kamkoliv. Záleží, kam vás to nejvíce táhne, jaká místa byste chtěli poznat. Toužíte-li letos po luxusní dovolené, není nutné jezdit příliš daleko. Jak by se vám líbila luxusní a exotická dovolená v Itálii?

Prožijte luxusní dovolenou v Itálii /

Prožijte luxusní dovolenou v Itálii /

Itálie patří mnoho let mezi oblíbené dovolenkové destinace, a to nejen mezi Čechy. Jezdí sem prakticky lidé z celého světa. A není se čemu divit. Itálie dokáže uspokojit téměř každého. Požadujete-li od dovolené příjemné prostředí, slunečné počasí, lákavě teplé moře, písčité pláže, ale i sportovní, společenské a kulturní vyžití, můžeme vám tento stát vřele doporučit. Luxusní dovolená v Itálii zažívá obrovský boom, co vám brání, abyste si ji tento rok také dopřáli?

Soukromá residence v Kalábrii vás okouzlí

Chcete-li do Itálie a nevíte ještě s jakou cestovkou, vyplatí se navštívit web CK Monoi. Jedná se o cestovní kancelář, která se zaměřuje především na luxusní dovolené a netradiční pobyty. V její aktuální nabídce je také dovolená v Itálii. A nebude to jen tak ledajaký pobyt – soukromá residence Esperia v Kalábrii vás stoprocentně zaujme ať je vám dvacet nebo padesát. Residence je situovaná při pobřeží Capo Vaticano. Písčité pláže, skalnaté útesy a křišťálově čisté moře – ideální kombinace, co víc si přát? Pokud by vás to zde přestalo po nějaké době přece jen bavit, navštivte deset kilometrů vzdálené města Tropea, nebo se vydejte lodí na liparské souostroví. Nuda zde v žádném případě nehrozí.

Využijete-li této nabídky, čeká vás exotická dovolená, na kterou jen tak nezapomenete. Strávíte několik dní v oblíbené části Itálie, kde naberete nové síly do dalších dnů. CK Monoi zajistí i případnou leteckou dopravu!

Sponzorované odkazy