Sponzorované odkazy

Hotelové komplexy na území Dominikánské republiky se vám budou líbit /

Hotelové komplexy na území Dominikánské republiky se vám budou líbit /

Podzim je v plném proudu a sychravé chladné počasí spolu se zamračenou oblohou nám příliš radosti bohužel neudělá. Spoustě lidem sluneční svit chybí, jsou mrzutí a objevuje se u nich nechuť a kus pesimismu. Ke zlepšení nálady a rozpoložení stoprocentně pomůže vyrazit alespoň na týden nebo čtrnáct dní za teplem a sluníčkem, zkrátka do některých destinací na jih, kde si můžete být jisti, že bez problémů načerpáte novou energii. Zimu tak přečkáte mnohem lépe, než ten, kdo ji stráví celou v našich podmínkách.

A kam konkrétně vyrazit? Nabízí se celá řada možností. Zmiňme a vypíchněme alespoň některé z nich. Zde jsou tři tipy, o kterých se vyplatí minimálně popřemýšlet!

Dominikánská republika, Kuba a Maledivy

Prvním doporučením je Dominikánská republika. Vydejte se i vy na souostroví Velkých Antil. Křišťálově čistá voda, bílý písek a nekončící řada palem, k tomu ostré sluneční paprsky a ideální podmínky pro opalování a celkovou relaxaci – to a ještě mnohem více nabízí po většinu roku Dominikánská republika.

Navštivte některý z ostrůvků státu Maledivy /

Navštivte některý z ostrůvků státu Maledivy /

Velmi oblíbené jsou i zájezdy na Kubu. Jedná se o netradiční dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete. Charakteristickými rysy jsou doutníky, rum a latinské rytmy. Kuba nabízí překrásnou přírodu, ale i spoustu zajímavých měst. Vyplatí se poznat i kulturu místních lidí, je to přece jen něco trochu jiného, než co vás čeká tuctově v každém standardním a klasickém turistickém středisku.

A na závěr pozvánka na Maledivy. Líbila by se vám dovolená v Maledivách? Věříme tomu, že rozhodně. Tento ostrovní stát v Indickém oceánu nabídne každému něco – téměř 1 200 malých ostrůvků přímo láká k návštěvě.

Ať již se rozhodnete během letošní zimy zavítat do kterékoliv zmiňované destinace, neuděláte chybu. Ano, i nyní je dobré na chvíli zcela vypnout a dopřát si relaxaci, kde jinde si ho užijete víc, než právě v teplých krajinách!

Sponzorované odkazy