Sponzorované odkazy

Léto nabralo na obrátkách a zřejmě i vy začínáte přemýšlet, kam se letos podíváte k moři? Vzhledem k bohaté nabídce nejrůznějších zájezdových a pobytových produktů cestovních kanceláří, si na své může přijít opravdu kdokoliv. Nemusíte jezdit ani příliš daleko, vždyť spoustu příjemných chvil nejen na pláži můžete zažít kousek od nás, co byste řekli na dovolenou v Itálii?

Dovolená v Itálii osloví i vás /

Dovolená v Itálii osloví i vás /

Itálie patří mezi oblíbené dovolenkové destinace snad mezi všemi věkovými kategoriemi. Ať je vám dvacet nebo šedesát, dovolená v Itálii se vám bude určitě líbit!

Ptáte se, jaká jsou hlavní pozitiva dovolené v Itálii? Je jich hned několik. Jednak se jedná o zemi, která je vzdálená jen několik stovek kilometrů. Znamená to, že nebudete muset dlouho cestovat. Dostanete se sem buď vlastní dopravou, nebo lze využít organizované zájezdy. Do Itálie jezdí i pravidelné autobusové linky. Pokud byste chtěli cestovat letadlem, tak ani to nepředstavuje žádný problém.

Itálie poskytne teplé a mělké moře, potěší písečné pláže a stabilní, slunečné počasí. Počítejte i s příjemnými lidmi a hlavně výbornou italskou kuchyní. Nudit se nebudete ve dne, ani v noci.

Tipem je Bibione a Kalábrie

V Itálii na vás čeká spousta zajímavých míst, které stojí za návštěvu. Pokud byste hledali tipy, doporučíme například oblast Bibione nebo Kalábrie.

Bibione bývá často označováno jako česká metropole italského Jadranu. V tomto severoitalském středisku najdete velkou kapacitu ubytování nejrůznějších druhů – ať již se jedná o apartmány nebo hotelové komplexy. Bibione je také ideálním výchozím bodem pro výlety do širokého okolí.

Dalším námětem je Kalábrie, oblast situovaná na jihu Itálie. Kalábrie se vyznačuje absencí průmyslu a větších památek. Potěší ale všechny ty, kteří si nedovedou dovolenou představit jinak, než na pláži. Nabídne spoustu pláží a to i romantického charakteru, poskytne rovněž ideální podmínky pro milovníky potápění.

Sponzorované odkazy