Sponzorované odkazy

Je tady čas letních dovolených. Třeba ještě stále nemáte jasno v tom, kam se letos vydáte. Potom pro vás máme zajímavý námět, jsou jím tentokrát dvě exotické destinace. Jedná se o Kubu a tak trochu orientální Egypt!

Kuba je perlou Karibiku

holiday komplex na Kubě

holiday komplex na Kubě

Kuba představuje perlu Karibiku. Jedná se o velký stát, který nabídne každému své jedinečné kouzlo. Patříte-li mezi milovníky azurového moře, kdy teploty neklesají pod 24 stupňů a sluncem zalitých pláží, přijdete si zde na své. Kuba je oblíbeným místem i pro vyznavače potápění a šnorchlování. Pokud by vás přece jen lenošení na plážích omrzelo, vydejte se do vnitrozemí a obdivujte například přírodní krasové útvary. Ani ten, který dychtí po poznání historie, nebude zklamán. Kuba nabízí spoustu dochovaných památek ze španělského období.

Kuba má vytvořeno spoustu zázemí pro turisty. Jedná se zpravidla o hotelové komplexi v blízkosti moře. Zde vám nebude v podstatě vůbec nic chybět. Doporučujeme vám využít last minut produkty, kdy můžete výrazně ušetřit!

Hurghada v Egyptě vás jistě zaujme

letecký pohled na Hurghadu

letecký pohled na Hurghadu

Dalším dnešní pozvánkou pro strávení letní dovolené u moře je Egypt, konkrétně Egypt Hurghada. Do země faraonů můžete zavítat v podstatě v jakémkoliv letním období. Užijete si parného sluníčka a přijdete na jiné myšlenky. Obdivujte skvostné pyramidy nebo se oddejte nic nedělání na zdejších plážích, kde jsou také výborné podmínky pro provozování nejrůznějších sportovních aktivit!

V egyptské Hurghadě se vám bude líbit. Je to jedno z nejoblíbenějších egyptských letovisek. O turisty je zde postaráno po všech stránkách. Vyberte si z mnoha hotelových zázemí a nic neřešte!

Sponzorované odkazy