Sponzorované odkazy

mykonos-island

Na Mykonosu vás čekají větrné mlýny a úžasná atmosféra

 Řecké ostrovy nabízejí široké možnosti, jak ideálně strávit dovolenou. Ne jinak tomu je na ostrově Mykonos. Tento u nás nepříliš známý řecký ostrov se nachází ve Středozemním moři a patří do souostroví Kyklad. Jde o malý, suchý ostrov s hornatou půdou, kde se teploty na jaře pohybují okolo 25 ° C a v létě často dosahují teplot okolo 30 ° C.

 Písčité pláže i zábavná turistika

 Písčité pláže na ostrově Mykonos jsou obklopeny průzračným mořem. Řadu z nich najdete na jihu ostrova. Pláže nabízejí turistům veškerý komfort i možnost věnovat se vodním sportům. Jestliže se nechcete na pláži jenom válet, ale užít si i noční zábavu, pak je pro vás jako stvořená pláž Paradise, kde se noční večírky často protáhnou až do ranních hodin. Nejdelší a plně vybavenou pláží je Elia, Psara a Platis Yialos patří k nejoblíbenějším mezi turisty i známými osobnostmi. Pokud hledáte klidnější místo pro vaši dovolenou pak se vám bude líbit na pláži Agia Anna, Panormos nebo Agios Sostis. Naopak pro milovníky vodních sportů se nabízí pláž Ftelia, Kalafatis nebo Ornos, kde se můžete věnovat potápění nebo surfování.

mykonos

Romantická zákoutí a průzračné moře vás nadchnou

Mykonos nabízí rovně řadu atraktivních míst. V přístavu hlavního města najdete domky, které omývá moře tzv. Malé Benátky. Určitě vás také nadchnou větrné mlýny, kterými je ostrov proslulý, kostel Panagias nebo hrad Kastro. Nechte se omámit krásou tohoto ostrova a užijte si bujarý a bohatý noční život, který na vás na Mykonosu čeká.

Sponzorované odkazy