Sponzorované odkazy

porto-katsiki

Průzračná a fascinující barva moře vás uchvátí

Jednou z nejkrásnějších pláží Evropy je bezesporu Katsiki na Lefkadě. Jedná se o romantickou a překrásnou pláž obehnanou bílými skalisky a půlkruhovou zátokou průzračně čisté barvy. Dominantou celé pláže je masiv tyčící se přímo nad pobřežím, které se pyšní nádhernou barvou získanou z rozpouštějícího se pískovce ze skal. Oblíbená pláž se každoročně těší obrovské návštěvnosti, a proto sem vyrazte hned z rána, protože později je tu doslova hlava na hlavě.

Lefkada levně

Řecko je stále oblíbenou destinací a ročně se sem vydávají tisíce vášnivých turistů, kteří odjíždějí za poznáním či návštěvou proslulých pláží a barů. Jestliže máte v plánu Lefkadu navštívit, věřte, že se váš pobyt neobejde bez návštěvy této vyhlášené pláže, která vyhrává desítky anket jako jedna z nejčistších, nejromantičtějších a nejkrásnějších pláží. Záleží už pouze na vás, zda si vezmete knížku a budete si užívat vlahý vítr nebo se ponoříte do průzračně čisté vody.

Porto-Katsiki-Beach-Lefkada-Island-Greece-01

Na Lefkadě vás čeká mnoho nezapomenutelných zážitků

A jak se na Lefkadu dostat? Ostrov je od Prahy cestou autem vzdálen necelých 2150 kilometrů. Využít můžete ale levné letenky do Athén a poté se vydat na ostrov Lefkada, kde vás čeká báječné letní dobrodružství, tamní speciality a nezapomenutelné zážitky.

Sponzorované odkazy