Sponzorované odkazy

skiathos_island_greece

Skiathos-nádherné moře i příroda

Skiathos je řecký ostrov náležící společně se Skopelosem a Alonissosem mezi Sporadské ostrovy a je obklopen Egejským mořem. Na Skiathosu se v hlavní sezóně můžete těšit na teploty pohybující se okolo 35 °C. Ostrov je ideálním místem pro dovolenou úplně pro každého. Ochlazovat vás bude příjemný vítr a stejně jako na jiných řeckých ostrovech si budete moci vychutnat okouzlující přírodu.

Mamma Mia!

První a základní informací, která se vztahuje k plážím je, že na plážích nemusíte platit za vypůjčení lehátek a slunečníků. Pláže jsou písčité a také většinou plné turistů. Pokud vás ale ani tato skutečnost neodradí a máte rádi pořádnou zábavu a vodní sporty, je Skiathos to pravé místo pro vás. Nejkrásnější pláží Skiathosu je neoficiálně jmenována pláž se jménem Koukounari. Dalšími plážemi, na kterých se můžete vystavit paprskům řeckého slunce jsou Agia Eleni, Agia Paraskevi nebo Achladies. Troulous, Platanias a Vromolimnos patří k dalším plážím, které můžete na Skiathosu navštívit a buďte si jisti, že každá vás ohromí úplně něčím jiným. Na své si přijdou i nudisté. Stačí zamířit na pláž Xanemos a užívat si tyrkysového moře a opalování v celé své kráse.

Skiathos_island

Fascinující pohled na Skiathos

Skiathos proslul zejména díky filmu Mamma Mia. V tomto originálně zpracovaném filmu s nestárnoucími hity Abby můžete vidět okouzlující přírodu ostrova, která vás bude provázet po celou dovolenou. Vydejte se na Skiathos a užijte si další z řeckých krás.

Sponzorované odkazy