Sponzorované odkazy

ibiza-strand

Sluncem vyhřátých písečných pláží je na Ibize padesát

Hledáte místo, na kterém si během dne užijete sluníčko a v noci se ponoříte do víru zábavy? Pak je tím pravým místem španělský ostrov Ibiza. Společně s ostrovem Formentera, Mallorcou a Menorcou tvoří Baleárské ostrovy. Ibiza patří k nejkrásnějším ostrovům Středozemního moře, kde na vás čeká spousta nevšedních zážitků a nových poznání.

Na Ibize není čas na nudu

Na ostrově je více než 50 pláží, které jsou většinou písčité. Navštívit také můžete zátoky, kterým se říká „calas“. Ibiza je hojně navštěvovaným ostrovem, a tak můžete očekávat, že i pláže budou často přeplněné mladými lidmi vyjíždějícími za jižanským dobrodružstvím. To však může vynahradit komfort a služby v podobě mnoha sportovních a rekreačních aktivit, masáží, obchodů a barů. Za vyzkoušení určitě stojí potápění v průzračně čistém moři. Velkým lákadlem je rovněž bohatý noční život. Kluby jsou přímo na plážích nebo ve městech. Každoročně na Ibize probíhají světově známé festivaly a oslavy známe jako fiesty. Nechte se zlákat bohatou florou, která hýří barvami i vůněmi pravého léta.

D3

Ibiza – to není jen noční život, ale také zajímavé výlety za kulturou

Pokud neholdujete navštěvování barů a klubů, pak můžete obdivovat krásy zdejší přírody nebo historických památek. V ulicích města San Antonia nakoupíte tradiční vyšívané látky a výrobky z kůže. Blízko města se nachází jeskyně es Fontanelles s nástěnnými kresbami, které pocházejí z dávných dob našich předků. Nezapomenutelným zážitkem může být také výlet na ostrov Formentera, na který se dostanete pouze z Ibizy. Dovolená na Ibize je prostě nezapomenutelná. Vyzkoušejte ji i vy!

Sponzorované odkazy