Karibik je opravdovým rájem /

Karibik je opravdovým rájem /

Třeba právě nyní přemýšlíte, kam se letos podíváte. Možností je vskutku celá řada. Záleží tedy pouze a jen na vás, které místo vás nejvíce osloví. Co třeba dovolená v Karibiku? Vzali jste i tuto možnost v úvahu? Pokud ano, můžete si být jisti, že strávíte dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete. Karibik je totiž oblastí, která nabízí nespočetnou řádku míst, které stojí za návštěvu!

Navštivte Kubu

První pozvána z království Karibiku nebude mířit nikam jinam, než na Kubu. Tento ostrovní stát je právem řazen mezi perly Karibiku. Kubánci jsou příjemní a pohostinní lidé, kteří vám během celého pobytu budou vycházet co nejvíce vstříc. Pod Kubou si představíme asi hned v úvodu kapitalistický stát. Počítejte však s překrásnou přírodou, kde budete moci obdivovat tamější faunu a floru. Nebude chybět ani dlouhé pláže s možností koupání se a potápění v čistém a teplém moři. Hotely na Kubě vás rozhodně nezklamou, budete tam totiž mít komfort se vším všudy!

Potěší i Dominikánská republika

Romantika a spokojenost /

Romantika a spokojenost /

Další možností je potom návštěva Dominikánské republiky. Vyzkoušejte si tedy pobyt v tropickém ráji, jak se často tomuto místu přezdívá. Dovolená bude spojená s teplým počasím, sluníčkem a možností všestranného vyžití. Ať již patříte mezi ty, kteří si raději poleží na pláži, dopřejí lahodný drink a celkově razí, že na dovolené se nemusí o nic starat, nebo dáte přednost poznávání přírodních i historických památek, zkrátka ve všech případech si najdete kousek, který vás donutí k návštěvě Dominikánské republiky.

Nevybrali jste si? Co Mexiko?

Myslíte si, že ani Kuba, ani Dominikánská republika pro vás nejsou tím pravým ořechovým? Nevadí! V tom případě je dobré ještě zvážit cestu do Mexika. Vydejte se sem, zavítejte například do Cancún, tedy země s bohatou a vyspělou kulturou. Zde na vás čekají nevšední zážitky, které dlouze zůstanou ve vašich myslích!

Ať již si vás získala jakákoliv destinace, využijte možnosti last minute, kdy můžete ušetřit kolikrát poměrně dost financí. Podívejte se na nabídku německých cestovních kanceláří, kterou kompletně najdete na Airstop.cz.