Nádherné scenérie a v pozadí Pavlovské vrchy - tak takové je české moře

Nádherné scenérie a v pozadí Pavlovské vrchy – tak takové je české moře

Rádi byste navštívili moře, ale nemáte dostatek finančních prostředků nebo si nemůžete dovolit vycestovat na více dní? Pak by pro vás skvělou volbou mohlo být vodní dílo Nové Mlýny, které se nachází na jihu Moravy. Ne nadarmo se mu totiž přezdívá “české moře”.

Nové Mlýny se skládají ze tří přehradních nádrží a navštívit je můžete pod Pavlovskými vrchy na jižní Moravě. Pokud jste ještě neměli tu čest zavítat do těchto koutů naší republiky, jistě budete Nové Mlýny znát z mnoha fotografií či českých filmů (např. Bobule). Oblíbená scenérie s pohledem na vodní hladinu a vzadu se tyčícími Pavlovskými vrchy – to je to pravé místo pro romantické duše, které si kromě koupání chtějí vychutnat i krásnou přírodu. Podél pobřeží zde najdete dostatek míst k ubytování a

Nové Mlýny si zamilujete

Nové Mlýny si zamilujete

to od penzionů až po chatky, bungalovy či kemp. A protože se toto místo stalo velmi vyhledávaným cílem turistů, můžete zde najít spoustu vodních atrakcí, parníky, restaurace a v neposlední řadě také známý aquapark. Zkrátka pokud toužíte po dokonalé prožité dovolené, vydejte se k českému moři, odkud si odvezete kromě skvělých zážitků jistě také spoustu fotografií, které na první pohled budou vypadat skutečně jako do moře. Oblast Pálavy je ale také známá především kvůli vynikajícímu vínu. Pokud svoji dovolenou spojíte i s návštěvou sklípku a degustací těch nejlepších moravských vín, můžete se být jisti, že na ni budete ještě dlouho vzpomínat. Pobyt pod Pavlovskými vrchy může být dlouhý tak, jak si sami určíte. Vrazit můžete třeba jen na víkend nebo rovnou na týden. Navštivte české moře a přesvědčte se na vlastní oči, jak krásná je naše republika.